Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Cafe Masa Sandalye

2021 Masa Takımı M2T
Yeni
2021 Masa Takımı M2T çok uygun fiyatları ile yeni yıl modelimiz sizleri web adresimizde bekliyor! Yüzlerce farklı model ve seçenek için ziyaret edin.Ürünümüz 2 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı..
0,00₺
AC01 Masa Takımı AC01 Masa Takımı
Yeni
Masa Sandalye Takımı AC01 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek tüm masa modelerine hemen ulaşın.İstenilen resim baskısı uygulanabilir.Ürün2 sandalye 1 masa fiyatıdır. Ürüne ait renk seçenekleri mevcuttur. Ürün birinci sınıf kalitede malzem..
0,00₺
ATS01 Ahşap Masa Sandalye Takımı ürünü çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!Ahşap Masa Takımı ürünü garantilidir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün detayları aşağıdadır. 4 sandalye 1 masa fiyatıdır.Masa ölçüsü 70x70 beyaz lak..
0,00₺
Cafe Masa Sandalye AC03 Cafe Masa Sandalye AC03
Yeni
Cafe Masa Sandalye AC03 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçeneği ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!60 Çap varzalit tablalı masaÜrünlerimiz 1. sınıf kalitededir.1 Masa 2 Sandalye fiyatıdır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimiz garantilidir.Modelleri..
0,00₺
Yüzlerce cafe masa sandalye ürünü sizlerle senamasasandalye.com adresinde!Masa Tablası Camlı Resimli 60x60Taban Ağırlıklı Siyah Ayak 40x402 Adet Çapraz Çıtalı SandalyeÜrüne ait yüzlerce renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime ge..
0,00₺
Cafe Masa Sandalye MT24
Yeni
Cafe Masa Sandalye MT24 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir. ..
0,00₺
Cafe Masa Takımı MT25
Yeni
Cafe Masa Takımı MT25 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir...
0,00₺
Cafe Masa Takımları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!2 Sandalye 1 Masa fiyatıdır. Ürünlerimizin tümü garantilidir. Masa, dijital baskılı modeldir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
CMT00 Masa Sandalye Takımı ürünü Sena Masa Sandalye web adresinde sizlerle!CMT00 Masa Sandalye Takımı  ürünü garantilidir.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün detayları aşağıda paylaşılmıştır.Masa Sandalye hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirs..
0,00₺
60x60 Masa Takımı40x40 Paslanmaz Taban Ağırlıklıdır2 sandalyelidirTüm cam masalar. Farklı model ve özel siparişler için arayınız.-Cam Masa-Desenlidir.-Farkli desen secenekleri mevcuttur.Diğer cam masa modelleri için tıklayın. Ürünlerimizin garantisi olup, Caf..
0,00₺
Kaliteli Cafe Masa Takımı 60 Çap Masa 36mm KalınlaştırmalıBoyalı Mdf2 Ad Koket SandalyeAlumınyum Ayaklı..
0,00₺
60x60 Camlı Masa Takımı48 Çap kromaj ayaklıdır 76 çap Orta borulu2 Adet sandalyelidirRenk seçeneklerimiz mevcutturÜrünlerimiz 2 sene garantilidir Detaylı bilgi için iletişeme geçebilirsiniz ..
0,00₺
Ekonomik Masa Takımı EKT00 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret edin ve ekonomik masa, sandalye modellerine ulaşın.İndirimli fiyattır. 2 sandalye 1 masa fiyatıdır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletşime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
Masa Sandalye Takımı60x60 Tablalı Çapraz Model Sandalyelidir2 Adet sandalyeli fiyatıdır   ..
0,00₺
Tel Masa Sandalye Takımı SM03 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!2 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Ürünlerimiz garantilidir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Masa Takımı ATS02 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçenekleri ile senamasasandalye.com'da!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Renk seçenekleri mevcuttur.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebi..
0,00₺
Masa Takımı ATS03 , sizlerle en uygun fiyatlara web adresimizde buluşuyor!Ürün 1. sınıf kalitededir ve garantilidir.Yüzlerce renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Masa Takımı CMF01 Masa Takımı CMF01
Yeni
Masa Takımı CMF01 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 2 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir.Ürün..
0,00₺
Masa Takımı MT20
Yeni
Masa Takımı MT20 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir.Ürünlerimiz hakkında ..
0,00₺
Werzalit Masa Takımı WNT53 en uygun fiyatlara ve yüzlerce renk seçeneği ile senamasasandalye.com adresinde sizleri bekliyor!Ürün 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kar, yağmur ve diğer hava koşullarından etkilenmemektedir. Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kırılma, çıtlama gib..
0,00₺
Masa Takımları ATS04 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce model seçenekleri ile web adresimizde sizlerle! Daha fazla ürün ve model için kategorilerimizi ziyaret edin.Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mev..
0,00₺
70x70 Ekonomik Masa Takımı3 sandalyelidir.isteğe göre eklenebilirÜrünün renk ve model seçenekleri için iletişime geçiniz.Diğer masa takımları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmak..
0,00₺
Ekonomik masa takımları çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com' da ! hemen siteyi ziyaret edip masa takımlarına göz atabilirsiniz.2 sandalyelidir.Artı sandalye fitayı 55 tl dir70x70 Ekonomik Masa TakımıÜrünün renk ve model seçenekleri için iletişime geçiniz.Diğer masa takımları..
0,00₺
MT06 Masa Sandalye çok uygun fiyatları ile sizlerle Sena Masa Sandalye' de!4 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Gözde Sandalye modelidir.Diğer masa sandalye modellerine bakmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Masa Sandalye1 Masa 2 SandalyeTabla 60 çap werjalittir dış mekan ürünüdürSanpa Sandalye%50ye varan masa sandalye indirimi!..
0,00₺
2 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Masa 70x70 dir.Masa üzerinde cam bulunmaktadır. Damperli camdır. Kırılmaya karşı dayanıklıdır.Cam iz bırakmaz ve sıcaktan etkilenmez.Cam üzerine farklı modeller basılmaktadır. (resim, logo, vb)Konfor Sandalyelidir. Sandalyeler 2 sene garantilidir.Ü..
0,00₺
Diğer cafe masa sandalye ürünlerine altı çizili kısıma tıklayarak göz atabilirsiniz.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Dijital Baskılı Masa ve yüzlerce model seçeneği ile sizlerle  buluşuyor! Dijital Baskılı Masa satın almak için hemen web adresimizi ziyaret edin.60x60 Camlı Cafe MasaPaslanmaz Taban AğırlıklıdırÜrün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
MT17 Ucuz Masa Takımı ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle!70x110 Eko masa4 SandalyelidirNakliye ve kdv hariçtir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün garantilidir.Diğer cafe berjerler için tı..
0,00₺
Ürün sabittir.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.110x70 ölçüsündedir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  ..
0,00₺
MT19 Kaliteli Masa Sandalye ürünümüz metal aksam ve  ahşaptan oluşmaktadır.Masa sandalyeler 1.sınıf ahşaptan üretilmiş ve sizlere sunulmuştur.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Müşteri isteği üzerine sandalyeler değişebilmektedir.Ürün hakkında daha fazla bil..
0,00₺
 Kaliteli Masa takımı Masa 60x60 Mdf Üzeri Baskıdır Sandalyeler Ahşap Metal Karısımıdır Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz ön..
0,00₺
Masa Sandalye Modeli60 Çap masa tablasıSüblimasyon Baskı İstenilen LOGO & Resim UygulanırÜrünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.  ..
0,00₺
 Kaliteli Masa takımı Masa 60x60 Mdf Hayglass tırÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir...
0,00₺
MTT01 Metal Sandalye Takımı  sizlerle, Yüzlerce renk modeli Seçenekleri ile senamasasandalye.com'da 2 Sandalye 1 Masa fiyatıdır.Ürün 1. sınıf malzemelerden üretilmiştir.sandalyemiz" Ömür Boyu"  Garantilidir.Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi almak Için Bizimle iletişime ge..
0,00₺
Siyah Masa Sandalye Takımı AC02
Yeni
Siyah Masa Sandalye Takımı AC02 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçeneği ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünlerimiz 1. sınıf kalitededir.1 Masa 2 Sandalye fiyatıdır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimiz garantilidir.Modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için..
0,00₺
60x60 Mdf Tabla Üstüne BaskılıdırMdf Lake Boyalı ÜrünTonet Sandalyelicafe masa sandalye Modellerimiz için irtibata Geçiniz ..
0,00₺
Masa Takımı SM01 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçenekleri ile senamasasandalye.com'da!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Masa tablası 60*60 ölçülerindedir.Camlı modeldir.Renk seçenekleri mevcuttur.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün ..
0,00₺
SM02 Camlı Cafe Takımı sizlerle sena masa sandalye resmi web adresinde buluşuyor!70x70 MasaÜstünde Dijital Baskılı Temperli Cam vardır.1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.24 Ay Garantilidir.Renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında dah..
0,00₺
Masa Takımları, Masa Takım Fiyatları, Masa Takım Modelleri, ve daha fazlası senamasasandalye.com' da!Diğer masa takımları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önü..
0,00₺
Tel Masa Takımı AHS06
Yeni
Ahpah ​ayaklı tel sandalye modeliGri konsepte hazırlanmıştır İstenilen renklerde imal edilebilirÜrün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Werzalit Masa Takımı VM10 en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret edin ve yüzlerce werzalt masa takımı modellerine ulaşın.  4 Sandalye 1 Masa fiyatıdır. Renk seçenekleri mevcuttur. 120x70 Ölçüsündedir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)

Cafe Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Üretim ve tüketim işleyişinin en hızlı döndüğü ticaret yerlerinden birisini cafeler oluşturmaktadır. İnsanların hem arkadaşlarıyla kahve, çay içip sohbet edebildiği hem de tek başlarına oturup yemeklerini yiyip, kitap okuyarak çay, kahve içtiği yerlerdir. Özellikle şehirlerde üniversitelerin bulunduğu semtlerin yakınında daha çok cafe bulunmaktadır. Cafelerin üretim tükettirme amacına uygun masa ve sandalye tercih ettikleri görülmektedir. Mesela, self servis hizmet veren ve çabuk hızlı tüketmeye iten bir işletmede çoğunlukla daha küçük masa ve daha rahatsız sandalyeler bulunmaktadır. Ancak aile çay bahçesi gibi garson ve komilerle çalışan işletmelerde daha büyük masalar daha rahat sandalyeler bulunmaktadır. Cafe masa ve sandalyeleri hazır takımlar halinde satılabildiği gibi özel üretim de olabilir.

Cafe Masa Sandalye Nedir?

İnsanlar bir cafeye gittikleri aman rahat ve güvende olmak isterler masa ve sandalyeler bunu sağlayan en önemli unsurlardan birisidir. Çok basit ve önemsiz bir detay gibi görünse de hem görünüş hem de kullanış açısından oldukça önemlidir. Oturum kolaylığına uygun sandalye ve o sandalyeye uygun yükseklikte ve büyüklükte masalar tercih edilmelidir. Okey, tavla gibi oyunların oynanabildiği cafelerde çoğunlukla daha büyük masalar tercih edilmelidir. Sandalyeleri de bu büyüklüğe uygun boyutlarda olmalıdır. Frençayzing cafelerde açılan her şube konsepte uyulması gerektiği için masa ve sandalye modellerinin aynı olması gerekmektedir. Bu yüzden bu tarz cafelerde çoğunlukla özel bir tasarım kullanılmaktadır.

Cafe Masa Sandalye Ne İşe Yarar?

Cafe masa ve sandalyeleri, müşteri memnuniyeti sağlama da önemli bir etken olmaktadır. Müşteri çayını, kahvesini aldığı zaman rahat bir oturuş sağlayabileceği bir sandalye ve o sandalyeye uyumlu yükseklikte bir masa da oturmak ister. Bunların yanında son zamanlarda sosyal medyanın hayatımıza tamamen girmesiyle görsellik çok önemli bir hale gelmiştir. Basit bir sunumla gelen kahve ya da çay servisinin resmi çekilip hemen sosyal medya hesaplarından paylaşılmaktadır. Bu açıdan bakılacak olursak da bir cafenin kendi reklamını müşterileri ile yapmasını sağlayan en önemli araç sosyal medyalardır. Bu yüzden de görsellik oldukça önemlidir. Masanın kalitesi, rengi, duruşu ya da masanın üzerinden cafenin ismi, amblemi, logosu bulunuyor mu? Bunlara dikkat etmek gerekmektedir. Sadece oturmaya, bir şeyler yiyip, içmeye yarıyor gibi düşünmemek gerekmektedir.

Cafe Masa Sandalye Özellikleri Nelerdir?

Cafe masa ve sandalyeleri, modellerine göre farklı özellikler gösterse de genellikle belli başlı özellikleri bulunmaktadır. Cafenin üretimine, dizaynına uygun modelde tercih edilen masa ve sandalyeler, göze güzel hitap ettiği için, otomatik olarak bir rahatlık sağlamaktadır. Çok büyük masa ve sandalyeler çoğu zaman dezavantajlıdır. Çünkü; müşteri kalkıp, otururken zorlanmaktadır. Sandalyeni ve masayı ittirmek daha zor ve ağır olmaktadır. Küçük sandalyeler ise, çok rahatsız olduğu için müşterinin hemen yiyip, içip kalkmasına ve belki de bir daha o işletmeyi tercih etmemesine neden olmaktadır. Bu yüzden daha çok orta kalıpta ve kolsuz sandalyeleri işletmelerin tercih etmesi gerekmektedir. Kolsuz ve orta kalıptaki sandalyeler, müşterinin daha kolay hareket etmesini, daha rahat oturup, kalkmasını sağlamaktadır.

Cafe Masa Sandalye Modelleri

Cafe masa sandalye modelleri takım olarak ve ayrı ayrı satılabilmektedir. Sandalye modellerini şu şekilde sıralayabilir; Bar sandalyeleri, uzun ince sandalyelerdir. Çoğunlukla barista tezgahının hizasında bulunmaktadır. Küçük oturma yerleri, sırt yaslama ve kol koyma yerleri bulunmamaktadır. Ahşap ayaklı sandalyeler, kol koyma yerleri bulunmayan, oturma alanı geniş ve sırt dayama yeri uzun olan sandalyelerdir. Ayakları dışında her alanı kumaş kaplamadır. Plastik sandalyeler, üzerinden herhangi bir kumaşı bulunmayan, kolsuz ve plastik sandalyelerdir. Daha çok çay bahçelerinde tercih edilmektedir. Metal sandalye, son zamanlarda pek çok cafede görünen bir sandalye modelidir. Oldukça rahat bir modeldir. Kolsuzdur. Metal ince dört ayağı bulunmaktadır. Sırt dayama kısımları teldir. Geleneksel sedirler, özellikle nargile cafelerde ya da otantik bir görünüme sahip mağara cafe tarzı yerlerde sedirler tercih edilmektedir. Modern sedirler, daha çok koltuk tarzındadır. Masanın bir tarı bu modern renk ve dokulardaki sedirler ile kaplanıp karşı ve yan kısımlarına sandalyeler koyulmaktadır. Tonet sandalyeler, mindersiz ve kolsuz ahşap sandalyelerdir. Sandalyeler, kullanım alanına göre değişik modellerde tercih edilmektedir masalarda bu sandalyelere uygun olarak çoğunlukla kare, yuvarlak; ahşap, metal gibi farklı türlerde tercih edilmektedir. İşletmenin iç veya dış kullanım alanlarına uygun olarak cafe masa sandalye modelleri değişiklik göstermektedir.

Cafe Masa Sandalye Takımları

Cafelerde kullanılan masa ve sandalyeler, takım olarak veya ayrı ayrı parçalar halinde satılmaktadır. Ayrı satıldığı zaman sandalyenin boyutlarına uygun masalar veya masaların boyutlarına uygun sandalyeler tercih edilmelidir. Bu sorunlar bazen masa ayakları değiştirilerek de çözülmektedir. Cafe masa sandalye takımları içerisinde genellikle dört sandalye ve bir masa bulunmaktadır. Cafe masa sandalye takımları hem birbirleri ile hem de işletmenin konsepti ile uyum sağlamalıdır. Cafe Masa ve Sandalyelerinde Uygun Kullanım Neden Önemlidir? Cafe masa ve sandalyeler, cafelerin en büyük amaçlarını gerçekleştiren parçalar olmaktadır. Müşteriyi mutlu etmek, daha çok gelmesini ve tavsiye etmesini sağlamak, kendi reklamını yapmasını sağlamak için masa ve sandalyeler oldukça önemlidir. Yaptığı ürünlerin lezzeti ile masa ve sandalyelerin uyumları nereden bakılsa eş değer bir pozisyondadır. Çünkü; bir ürün ne kadar lezzetli olursa olsun rahat bir ortamda tüketilmediği müddetçe insana çok güzel gelmeyecektir. Aynı zamanda rahat masa ve sandalye takımları ile, müşteriler daha uzun süre oturmaktadır. Böylece, cafe daha dolu gözükmekte ve gelebilecek potansiyel müşteri miktarını arttırmaktadır. Hangi açıdan bakılırsa bakılsın, müşterinin memnun kalması ve tekrar tercih etmesi için masa ve sandalyeler önem taşımaktadır.

Oyun Masası ve Sandalyeleri

Okey, tavla, kağıt gibi oyunların oynandığı cafelerde normal masa ve sandalyeler kullanılmamalıdır. Oyun masa ve sandalyelerinin tercih edilmesi müşteriye daha kolay ve rahat bir ortam yaratacaktır. Oyun masaları genellikle kare şeklinde olabileceği gibi yuvarlak da olabilmektedir. İşletmenin oynatacağı oyuna göre bu masanın şekli değişiklik göstermektedir. Masalar büyük olacağı için sandalyelerin de küçük tercih edilmemesi gerekmektedir. Daha büyük ve kollu sandalyeler tercih edilmelidir. Böylece müşteri oyun süresi boyunca daha rahat oturacaktır. Kalkıp oturma sürekli olmayacağı için büyük sandalye ve masaların tercih edilmesi çok sıkıntı yaratmamaktadır.

Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları

Cafe masa ve sandalyeler, işletmenin alanına göre değişik yerlerde kullanılabilir. Bahçesi ya da sahili olan bir işletme sedirler ya da minderler ile o alanı daha güzel bir hale getirirken, iç mekân işletmelerde daha çok kare masalar ve orta boyutlardaki sandalyeler tercih edilmelidir.

Cafe Masa Sandalye Fiyatları

Cafe masa ve sandalyeler çoğunlukla çoklu satın alındığı için indirimler yapılmakta ve fiyatları daha uygun hale getirilmektedir. Masa ve sandalyenin ham maddesinin türüne, üzerindeki boyaya, cilaya, işlemesine, sandalyenin, rahatlığına modeline göre fiyatları değişmektedir. Hazır bulunan modeller daha ekonomik iken, özel çizdirilip üretilmek istenilen cafe masa sandalye fiyatları daha fazla olmaktadır. Cafe masa sandalye fiyatlarını öğrenmek, modelleri hakkında bilgi almak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.