Kategoriler
Sepetiniz
Kışa özel kış indirimi! Şimdi tüm ürünlerimizin fiyatı %30 daha ekonomik!

Dijital Baskılı Masa

Resimli Masa Modelleri çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Özel logo tasarımlarınız tablaya uygulanır! Ürün 18mm MDF'dir. Direk MDF üzerine baskı yapılmıştır. Yan kenarlar lak verniklidir. Ürün sıcağa karşı dayanıklıdır, yanmaz. Görseldeki&nb..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Baskılı Masa Modeli RS02
Yeni
Baskılı Masa Modelleri RS02 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor. Kategorilerimizi ziyaret ederek yüzlerce baskılı masa modeline ulaşabilirsiniz. Ürünümüz garantilidir. Tabla Çapı 60cm'dir 18mm tabla kenarları lak verniklidir MDF Tablalıdır. Renk ve ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
60x60 dijital baskılı cafe masa modeli 40x40 Pramit paslanmaz profil ayak Ölçü, renk ve resim seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz resmi mail ile gönderin, biz yapalım! BCM01 Baskılı Cafe Masa ürünleri modelleri ve çok uygun fiyatları ile senamasasandalye.com'da!..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
AA04 Baskılı Masa çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı baskı modelleri ile sizlerle web adresimizde! Ürün 18mm MDF Tablalıdır. MDF tabla üzerine baskı yapılmıştır.  Ürün sıcağa karşı dayanıklıdır. Ayak tabanı ağırlıklı statik boyalıdır.(Renk seçenekleri mevcuttur. Baskılı Masa ürü..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Cam Masa ürünleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da! 60x60 Tablalı Cam Masa Modelimizin üzerinde temperli kalın, kırılmaz cam bulunmaktadır. Baskı cam üzerindedir. Ürüne ait farklı cam modelleri mevcuttur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  ..
600,00₺
Vergiler Hariç:600,00₺
Hayglass Masa  60x60 Tabla istenilen desenlerde üretilir  Taban 40x40 Ağırlıklı siyah statik boyalı Orta boru 8x8  Resimli masa ürünlerine göz atmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Dijital Baskılı Masa ürününe ait yüzlerce model seçeneği bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişime geçin. 70x70 Camlı Masa Ayaklar Döküm Orta Boruku Sistemdir..
550,00₺
Vergiler Hariç:550,00₺
DJT02 Resimli Masa Sena Masa Sandalye ekibi tarafından üretilmiş olup Resimli Masa ürünleri içerisinde tektir. DJT02 Resimli Masa hakkında bilgi için ürünün açıklama kısmına bakabilir veya diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz. Üründe istenilen model ayak kullanılmaktadır. Diğer Masa Ayakları ürün..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Cafe Masa Sandalye ürününe ait fiyat indirimli fiyatıdır. 60x60 Tabla Komposit Ayaklıdır Cafe ve bir çok mekana uygun masadır. Üzerindeki baskı sizlerin tercihine göre değişmektedir. Ürünün model ve ayak seçenekleri mevcuttur. Ayak Modeline Göre Fiyatlarda değişiklikler Olabilir ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz. Masa üzerindeki resim lazer çizimdir Firmanıza veya mekanınıza ait logo varsa yada istediğiniz özel bir resim varsa üretimi yapılabilir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz. Masa üzerindeki resim cama baskılıdır. Desenler cam üzerindedir. Cam damperlidir, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Camın hiç bir şekilde boyasının sökülme, kazılma gibi sorunları yoktur. Firmanıza veya mekanını..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Dış mekan cafe masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.60x60 Dış mekan varzalit tablaAyak pres döküm alüminyumdur Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz. Masa üzerindeki resim cama baskılıdır. Desenler cam üzerindedir. Cam damperlidir, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Camın hiç bir şekilde boyasının sökülme, kazılma gibi sorunları yoktur. Firmanıza veya mekanınıza ait log..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
DJT08 Masa Modeli 60x60, 70x70 veya sizin istediğiniz ölçüler üretilmektedir. Üzerinde damperli cam bulunmaktadır ve üzerindeki desenler cam'da baskılıdır. Kullanılan ayak buket ayaktır ve ekonomiktir. Nikelajlıdır. Masa tablası mdf veya suntadan imal edilebilir. Seçim müşteriye aittir..
450,00₺
Vergiler Hariç:450,00₺
Fenerbahçeli Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. FB Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle. İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız fenerbahçeli masa modeli olabilir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğe..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Galatasaraylı Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. GS Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle. İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız galatasaraylı masa modeli olabilir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Resimli Masa Modeli RS01
Yeni
Resimli Masa Modeli RS01 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor. Kategorilerimizi ziyaret ederek yüzlerce baskılı masa modeline ulaşabilirsiniz. Ürünümüz garantilidir. Tabla Çapı 60cm'dir 18mm tabla kenarları lak verniklidir MDF Tablalıdır. Renk ve resim seçenek..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Masa Özellikleri60 Çap Tablalı 18 mm kalınlık Yanlar lak vernikli Mdf üzeri sublimasyon baskılıdır. Özel logo tasarımlarınız tablaya uygulanır! Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz​..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Trabzonsporlu Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. TS Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle. İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız trabzonsporlu masa modeli olabilir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Dijital Baskılı Masa

Sena Masa Sandalye Ekibi olarak her geçen gün üretmeye devam ediyoruz. Ürettiğimiz Dijital Baskılı Masalar tüm standtlar göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Dijital Baskılı Masa modelleri ve fiyatları

En kaliteli Dijital Baskılı Masa modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün sizler sayesinde Dijital Baskılı Masa ürünleri kategorisinde büyüyoruz ve sizler için en iyi ürünleri ve en uygun fiyatlı Dijital Baskılı Masa modellerini üretiyoruz.

İmzamız Kalitemizdir. Eğer Sizde Dijital Baskılı Masa bakıyorsanız hemen sayfayı aşağıya kaydırarak ürünlerimize göz atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.