Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Masa Sandalye

2021 Masa Takımı M2T
Yeni
2021 Masa Takımı M2T çok uygun fiyatları ile yeni yıl modelimiz sizleri web adresimizde bekliyor! Yüzlerce farklı model ve seçenek için ziyaret edin.Ürünümüz 2 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı..
0,00₺
ABB03 Patchwork Sandalyeli Masa Takımı çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Ürün 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
ATS01 Ahşap Masa Sandalye Takımı ürünü çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!Ahşap Masa Takımı ürünü garantilidir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürün detayları aşağıdadır. 4 sandalye 1 masa fiyatıdır.Masa ölçüsü 70x70 beyaz lak..
0,00₺
Cafe Masa Sandalye AC03 Cafe Masa Sandalye AC03
Yeni
Cafe Masa Sandalye AC03 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçeneği ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!60 Çap varzalit tablalı masaÜrünlerimiz 1. sınıf kalitededir.1 Masa 2 Sandalye fiyatıdır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimiz garantilidir.Modelleri..
0,00₺
Yüzlerce cafe masa sandalye ürünü sizlerle senamasasandalye.com adresinde!Masa Tablası Camlı Resimli 60x60Taban Ağırlıklı Siyah Ayak 40x402 Adet Çapraz Çıtalı SandalyeÜrüne ait yüzlerce renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime ge..
0,00₺
Cafe Masa Sandalye MT24
Yeni
Cafe Masa Sandalye MT24 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir. ..
0,00₺
Cafe Masa Takımı MT25
Yeni
Cafe Masa Takımı MT25 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir...
0,00₺
Cafe Masa Takımları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!2 Sandalye 1 Masa fiyatıdır. Ürünlerimizin tümü garantilidir. Masa, dijital baskılı modeldir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Çapraz Sandalye Takımı AAS03
Yeni
Çapraz Sandalye Takımı AAS03 en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek yüzlerce çapraz sandalye takımına ulaşın!Ürünlerimiz Garantilidir60x60 Masa Kaplamalı Boyalı MdfAyak & Sandalyeler Gürgen Ağaçtan İmal edilmiştir. Ürü..
0,00₺
CMT00 Masa Sandalye Takımı ürünü Sena Masa Sandalye web adresinde sizlerle!CMT00 Masa Sandalye Takımı  ürünü garantilidir.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün detayları aşağıda paylaşılmıştır.Masa Sandalye hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirs..
0,00₺
60x60 Masa Takımı40x40 Paslanmaz Taban Ağırlıklıdır2 sandalyelidirTüm cam masalar. Farklı model ve özel siparişler için arayınız.-Cam Masa-Desenlidir.-Farkli desen secenekleri mevcuttur.Diğer cam masa modelleri için tıklayın. Ürünlerimizin garantisi olup, Caf..
0,00₺
Kaliteli Cafe Masa Takımı 60 Çap Masa 36mm KalınlaştırmalıBoyalı Mdf2 Ad Koket SandalyeAlumınyum Ayaklı..
0,00₺
60x60 Camlı Masa Takımı48 Çap kromaj ayaklıdır 76 çap Orta borulu2 Adet sandalyelidirRenk seçeneklerimiz mevcutturÜrünlerimiz 2 sene garantilidir Detaylı bilgi için iletişeme geçebilirsiniz ..
0,00₺
 60x60 Olup ölçü seçenekleri vardırTüm beyaz cafe masa sandalye ürünlerini web adresimizde bulabilirsiniz. Cafe masa ve farklı modellerdeki özel siparişlerinizi arayarak bize bildirebilirsiniz.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye v..
0,00₺
Ekonomik Masa Takımı EKT00 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret edin ve ekonomik masa, sandalye modellerine ulaşın.İndirimli fiyattır. 2 sandalye 1 masa fiyatıdır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletşime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
KMT01 Ürününde Kampanya! Türkiyenin her yerine! Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.KMT01 Kahve Masa Takımı ürünü çok uygun fiyatları ile senamasasandalye.com adresinde. KMT01 Kahve Masa Takımı fiyatları ve modelleri için ürünlerimizi ziyaret edin.4 Sandalyelidir.(Hilton modeli)..
0,00₺
MT05 Masa Sandalye ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor. Masa Sandalye ürününe hemen sahip olmak için web adresimizi ziyaret edin.Ürün 4 sandalye 1 masa fiyatıdır.Sandalyeler 2 Sene garantilidir.Masa highglosstır ve parlak bir görünüme sahiptir...
0,00₺
Masa Sandalye Takımı60x60 Tablalı Çapraz Model Sandalyelidir2 Adet sandalyeli fiyatıdır   ..
0,00₺
Tel Masa Sandalye Takımı SM03 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!2 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Ürünlerimiz garantilidir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Masa Takımı ATS02 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçenekleri ile senamasasandalye.com'da!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Renk seçenekleri mevcuttur.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebi..
0,00₺
Masa Takımı ATS03 , sizlerle en uygun fiyatlara web adresimizde buluşuyor!Ürün 1. sınıf kalitededir ve garantilidir.Yüzlerce renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Masa Takımı CMF01 Masa Takımı CMF01
Yeni
Masa Takımı CMF01 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 2 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir.Ürün..
0,00₺
Masa Takımı MT20
Yeni
Masa Takımı MT20 çok uygun fiyatları ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünümüz 4 sandalye 1 masadan oluşmaktadır ve takım fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisindedir.Ürünlerimiz hakkında ..
0,00₺
Werzalit Masa Takımı WNT53 en uygun fiyatlara ve yüzlerce renk seçeneği ile senamasasandalye.com adresinde sizleri bekliyor!Ürün 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kar, yağmur ve diğer hava koşullarından etkilenmemektedir. Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kırılma, çıtlama gib..
0,00₺
Masa Takımları ATS04 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce model seçenekleri ile web adresimizde sizlerle! Daha fazla ürün ve model için kategorilerimizi ziyaret edin.Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mev..
0,00₺
Masa Sandalye ürünü modelleri ve fiyatları için senamasasandalye.com doğru adres!Üst kısım baskılı camdır.Dayanıklı cam kullanılmaktadır ve cam kırılmaya karşı dayanıklıdır. Darbelere özel üretilmiştir.Sabit Masadır110x70 ölçülerindedir.Gözde Sandalye modelidir. 1 sene kırılmaya ..
0,00₺
70x70 Ekonomik Masa Takımı3 sandalyelidir.isteğe göre eklenebilirÜrünün renk ve model seçenekleri için iletişime geçiniz.Diğer masa takımları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmak..
0,00₺
Ekonomik masa takımları çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com' da ! hemen siteyi ziyaret edip masa takımlarına göz atabilirsiniz.2 sandalyelidir.Artı sandalye fitayı 55 tl dir70x70 Ekonomik Masa TakımıÜrünün renk ve model seçenekleri için iletişime geçiniz.Diğer masa takımları..
0,00₺
En uygun fiyatlı cafe masa sandalye modellerini ve cafe masa takımlarını senamasasandalye.com adresinde bulabilirsiniz! 70 x 100 MDF Tabla18mm kalınlık4 SandalyeSandalyeler 1 sene garantilidir.Bu ürünün renk, model seçenekleri mevcuttur.Diğer cafe masa takımları için tık..
0,00₺
MT06 Masa Sandalye çok uygun fiyatları ile sizlerle Sena Masa Sandalye' de!4 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Gözde Sandalye modelidir.Diğer masa sandalye modellerine bakmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Masa Sandalye1 Masa 2 SandalyeTabla 60 çap werjalittir dış mekan ürünüdürSanpa Sandalye%50ye varan masa sandalye indirimi!..
0,00₺
1 Masa ve 4 Sandalyelidir.110x70 ölçüsündedir.Üzerinde damperli cam bulunmaktadır.4 ayaklı masa modelidir.Sandalyeler 1 sene garantilidirMasa ve Sandalyelerin model seçenekleri mevcuttur.Bir önceki masa sandalye ürününe bakmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
1 Masa ve 4 Sandalyelidir.110x70 ölçüsündedir.Üzerinde damperli cam bulunmaktadır.4 ayaklı masa modelidir.Sandalyeler 1 sene garantilidirMasa ve Sandalyelerin model seçenekleri mevcuttur.Bir önceki masa sandalye ürününe bakmak için altı çizili kısıma tıklayın.masa ve sand..
0,00₺
MT11 Masa ve Sandalye Grubu çok uygun fiyatları ve renk seçenekleri ile sizlerle!4 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Sandalyeler 1 sene garantilidir.Masa Sandalyelerin renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
2 Sandalye 1 Masa Fiyatıdır.Masa 70x70 dir.Masa üzerinde cam bulunmaktadır. Damperli camdır. Kırılmaya karşı dayanıklıdır.Cam iz bırakmaz ve sıcaktan etkilenmez.Cam üzerine farklı modeller basılmaktadır. (resim, logo, vb)Konfor Sandalyelidir. Sandalyeler 2 sene garantilidir.Ü..
0,00₺
Diğer cafe masa sandalye ürünlerine altı çizili kısıma tıklayarak göz atabilirsiniz.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Dijital Baskılı Masa ve yüzlerce model seçeneği ile sizlerle  buluşuyor! Dijital Baskılı Masa satın almak için hemen web adresimizi ziyaret edin.60x60 Camlı Cafe MasaPaslanmaz Taban AğırlıklıdırÜrün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
MT16 Masa Sandalye ürünü çok uygun fiyatlara ve renk seçenekleriyle sizlerle!Masa Sandalye ürünü garantilidir.1 Masa 2 Sandalye fiyatıdır.Daha fazla masa sandalye modeli için sitemize göz gezdirin.Bir önceki masa sandalye ürünü​ için tıklayın...
0,00₺
MT17 Ucuz Masa Takımı ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle!70x110 Eko masa4 SandalyelidirNakliye ve kdv hariçtir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün garantilidir.Diğer cafe berjerler için tı..
0,00₺
Ürün sabittir.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.110x70 ölçüsündedir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  ..
0,00₺
MT19 Kaliteli Masa Sandalye ürünümüz metal aksam ve  ahşaptan oluşmaktadır.Masa sandalyeler 1.sınıf ahşaptan üretilmiş ve sizlere sunulmuştur.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Müşteri isteği üzerine sandalyeler değişebilmektedir.Ürün hakkında daha fazla bil..
0,00₺
 Kaliteli Masa takımı Masa 60x60 Mdf Üzeri Baskıdır Sandalyeler Ahşap Metal Karısımıdır Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz ön..
0,00₺
Masa Sandalye Modeli60 Çap masa tablasıSüblimasyon Baskı İstenilen LOGO & Resim UygulanırÜrünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.  ..
0,00₺
 Kaliteli Masa takımı Masa 60x60 Mdf Hayglass tırÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir...
0,00₺
MTT01 Metal Sandalye Takımı  sizlerle, Yüzlerce renk modeli Seçenekleri ile senamasasandalye.com'da 2 Sandalye 1 Masa fiyatıdır.Ürün 1. sınıf malzemelerden üretilmiştir.sandalyemiz" Ömür Boyu"  Garantilidir.Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi almak Için Bizimle iletişime ge..
0,00₺
Siyah Masa Sandalye Takımı AC02
Yeni
Siyah Masa Sandalye Takımı AC02 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçeneği ile sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor!Ürünlerimiz 1. sınıf kalitededir.1 Masa 2 Sandalye fiyatıdır.Renk seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimiz garantilidir.Modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için..
0,00₺
60x60 Mdf Tabla Üstüne BaskılıdırMdf Lake Boyalı ÜrünTonet Sandalyelicafe masa sandalye Modellerimiz için irtibata Geçiniz ..
0,00₺
Masa Takımı SM01 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı model seçenekleri ile senamasasandalye.com'da!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Masa tablası 60*60 ölçülerindedir.Camlı modeldir.Renk seçenekleri mevcuttur.2 sandalye 1 masa fiyatıdır.Ürün ..
0,00₺
SM02 Camlı Cafe Takımı sizlerle sena masa sandalye resmi web adresinde buluşuyor!70x70 MasaÜstünde Dijital Baskılı Temperli Cam vardır.1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.24 Ay Garantilidir.Renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında dah..
0,00₺
Masa Takımları, Masa Takım Fiyatları, Masa Takım Modelleri, ve daha fazlası senamasasandalye.com' da!Diğer masa takımları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önü..
0,00₺
masa takımı, masa takımları, masa takımı modelleri, masa takımı fiyatları, ve daha fazlası için tıklayın.Masa Takımı ürünü üzerinde cam bulunmaktadır. Damperli Cam 'dır. Darbelere karşı güçlü ve dayanıklıdır.Masa Takımı Fiyatları : 310 TL  ..
0,00₺
Tel Masa Takımı AHS06
Yeni
Ahpah ​ayaklı tel sandalye modeliGri konsepte hazırlanmıştır İstenilen renklerde imal edilebilirÜrün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Tonet Masa Takımı60x60 Masa Ayaklar Gürgen Ağaç Tabla Kaplamalı  Mdf dir2 Adet Tonet SandalyeBir önceki ürünümüz olan SS05 Masa Sandalye ürünü için tıklayın...
0,00₺
Ahşap Masa Takımı Modelidir.Masa ve masa ayağı komple ahşap olarak üretilmiştir.Sandalyeler petli sandalye modelidir. Ahşap ayaklıdır.110x70 ölçüsündedir. Özel masa siparişi vererek ölçü değiştirebilirsiniz.Ahşap Masa Takımı Modelleri ve renk seçenekleri mevcuttur.Bir önceki ürün..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 54 arası, toplam: 54 (1 Sayfa)

Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Hayatın her alanında toplu ve kişisel yaşam alanlarında en sık kullanılan ürünler masa sandalye modelleridir. Evde, ofiste, okulda, cafede, lokanta ve restoranda yani pek çok yaşam alanında masa ve sandalyeler büyük bir kullanım alanına sahiptir. En sık karşımıza çıktığı alanlar olarak cafe ve restoranlar örnek verilebilmektedir. Masa ve sandalyeler farklı malzemelerden farklı tasarım ve şekillerde üretilebilmektedir. Ahşap, metal, alüminyum, sert plastik gibi malzemeler ile üretimleri gerçekleştirilebilen masa sandalye fiyatları bunlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak plastik ürünler çok daha uygun fiyata sahiptir. Metal ve alüminyum ürünler de ahşaba göre çok daha uygun olmaktadır. Ahşap malzemeden üretilen masa ve sandalye modelleri firma ve markaya göre değişiklik gösterse de genel anlamda daha fazla işçilik gerektirdiğinden dolayı daha maliyetli olmaktadır. Özellikle cafeler tarafından sıklıkla tercih edilen masa sandalye ürünleri mekanın dekor ve konseptine uygun malzemelerden üretilmiş formu ile tercih edilmelidir. Böylece mekan ve masa sandalye dekorları uyum sağlayarak bir bütün oluşturacak ve mekanın daha çekici ve daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Yenilikçi ve modaya uygun tasarımların kullanıldığı mekanlar da genellikle ahşap ürünler karşımıza çıkmaktadır. Ahşabın farklı tonları, mekana kattığı doğal atmosfer nedeni ile pek çok cafe ve restoranda kullanılmaktadır.

Sena Masa Sandalye, 1999 yılından bu yana sandalye ve masa sektöründe yer almakta olan, sektörde ki öncü firmalardan biridir. 21 yılda edindiği tecrübeler doğrultusunda çalışmaya ve gelişmeye hala devam eden firma 2014 yılında teknolojiye uyum sağlayarak e ticaret sitesi oluşturmuş ve satışlarına bu site üzerinden de devam etmektedir. senamasasandalye.com internet sitesi üzerinden masa sandalye siparişi vermeniz tek tıkla çok kolay bir hale getirilmiştir. Toptan ve perakende satış seçenekleri ile müşterilerine hizmet sağlayan firma, toptan satış işlemlerini e ticaret sitesi üzerinden alırken perakende satış işlemlerini ise sadece mağaza üzerinden almaktadır. En iyi kalitede en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz masa, sandalye, sedir ve berjer ürünleri için siteyi ziyaret ederek ürün, hizmet ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sena Masa Sandalye, üretimini sağladığı her ürünü için garanti kapsamı sunmakta, müşterileri ile iletişimini sadece satış öncesi değil satış sonrasında da canlı ve etkili tutmaktadır. Her türlü destek taleplerine anında cevap veren firma akılcı çözümler üreten, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ürün kalitesine özen gösteren bir ekiple çalışmaktadır. Bu sayede 21 yılda adından sıkça söz ettirmiş ve her müşterisi ile doğru ve etkili iletişim kurarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamıştır. Sena Masa Sandalye firmasına ait ürün ve hizmetlerden yararlanabilmek ve bu konuda bilgi sahibi olabilmek için firmanın e ticaret sitesini ziyaret ederek, tarafınıza anında dönüş sağlayan müşteri ilişkileri ile iletişim kurabilirsiniz.