Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Berjer

Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir.Uzunluk50cmGenişlik56cmYükseklik76cmOturum Yüksekliği47cmÜrünün yüzlerce model deri ve kumaş seçenekleri m..
0,00₺
ADR02 Berjer Koltuk Modelleri çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Uzunluk50cmGenişlik55cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği47cmÜrünlerimiz 1.sınıf kalitededir.İskelet 1.sınıf kalitededir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Berjer Koltuk ADR03 çok uygun fiyatlara ve yüzlerce renk seçenekleri ile sizlerle senamasasandalye.com'da!Hemen ziyaret et ve yüzlerce berjer modeline ulaş.Ürün 1.sınıf kalitededir.Renk, deri, kumaş seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için hemen ziyaret et!..
0,00₺
Ahsap Berjer BERJ03 Uzunluk50cmGenişlik60cmYükseklik78cmOturum Yüksekliği48cmBerjer Koltuk Modeli 1.sınıf gürgen iskelet kullanılarak üretilmiştir.Berjer ürününe ait renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. ..
0,00₺
BERJ Berjer Koltuk çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!Ürün 1. sınıf malzemeler kullanılarak büyük özen ve titizlik ile hazırlanmıştır.Uzunluk50cmGenişlik56cmYükseklik87cmOturum Yüksekliği47cmÜrüne ait kumaş, deri, renk ve model seçenekleri mevcuttur. Yüzler..
0,00₺
Berjer Koltuk BERJ02 çok uygun fiyatlara sizlerle web adresimiz senamasasandalye.com'da buluşuyor!Ürün gürgen iskeletten üretilmiştir.Uzunluk50cmGenişlik58cmYükseklik82cmOturum Yüksekliği47cm1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Garantilidir.Ürüne ait renk ve mode..
0,00₺
Kumaş Berjer Koltuk Modeli KSZ01 en uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizleri bekliyor! Yüzlerce berjer koltuk modeli için hemen ziyaret edin!Kumaş kullanılmıştır. 1. sınıf kumaş ile üretilmiştir. Gürgen iskelete ve gri süngerlere sahiptir. Çökme yapmaz. Garantilidir. Renk ve mode..
0,00₺
Berjer Koltuklar çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Ürüne ait yüzlerce deri, kumaş ve renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
 Ahsap Berjer Modeli 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Uzunluk60cmGenişlik60cmYükseklik80cmOturum Yüksekliği47cmBerjere ait yüzlerce kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürün garantilidir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirs..
0,00₺
BG01 Bergere ürünü Sena Masa Sandalye'de sizlerle buluşuyor!Ürün 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ahşap ve süngerler 1.sınıf kalitededir.Kullanılan kumaş silinebilirdir.Tüm berjer ürünleri için tıklayın!..
0,00₺
BG02 Ahsap Berjer ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle web adresimizde!Uzunluk48cmGenişlik53cmYükseklik70cmOturum Yüksekliği47cmÖzel siparişleriniz için berjer imalatı yapan firma arıyorsanız Sena Masa Sandalye tam size göre!Ürün 1.sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Dayanıklı ahşap..
0,00₺
BG03 Berjer Koltuk ürünü çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizlerle!Uzunluk49cmGenişlik47cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği47cmÜrünlerimiz büyük titizlikle, tüm standartlara uygun olarak hazırlanmıştır.BG03 Berjer ürününe ait renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur...
0,00₺
BG04 Cafe Berjer Koltuk ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde!Ürünümüz 1. sınıf kalitededir.Tüm standartlar göz önünde bulundularak üretilmiştir.BG04 Cafe Berjer Koltuk ürününe ait yüzlerce renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi..
0,00₺
BG05 Berjer Koltuk ürünü, uygun fiyatlara sizlerle web adresimizde!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiş ve sizlere sunulmuştur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BG06 Lüks Ahsap Koltuk üretildi! Sena Masa Sandalye kalitesi ile üretilen bu ürün şıklıkta sınır tanımıyor!Uzunluk50cmGenişlik58cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği47cmBG06 Lüks Ahsap Koltuk ürünü hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BG07 Cafe Koltuk ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle!Ürünün süngerleri sert ve 1. sınıf kalitededir.Garantilidir.Yüzlerce kumaş, deri ve renk seçeneği mevcuttur.Bir önceki ürünümüz olan BG05 Lüks Koltuk için tıklayın...
0,00₺
BG08 Berjer ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde!Ürünümüz garantilidir.Yüzlerce renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
BG09 Süngerli Berjer, çok uygun fiyatlara ilk kez Sena Masa Sandalye resmi web adresinde!Uzunluk60cmGenişlik60cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği48cmÜrün 1. sınıf kalite malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ayaklar boyalı, gürgen ağaçtan üretilmiştir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak içi..
0,00₺
 Cafe Berjer ürünleri kendi imalatımızdır. Ayak Rengi: Ceviz Kaplama: Kumaş Gri Sünger Lüks Berjer Diğer berjer modellerimizÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar..
0,00₺
Kaliteli Berjer Koltuk modeli kendi imalatımızdır ve özel tasarım yapılmaktadır.Uzunluk50cmGenişlik50cmYükseklik84cmOturum Yüksekliği47cmDesen, Kumaş, Deri ve Renk Seçenekleri Mevcuttur.Gri Süngerlidir ve Süngeri Dayanıklıdır.Diğer Berjer Koltuk ürünleri için tıklayın.Ürünlerimizin g..
0,00₺
Kalite Cafe Berjer ürünleri için berjerler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.Bu urune ait kumas, renk, deri seçenekleri bulunmaktadir.Daha Fazlasi icin iletisime gecinizÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde ya..
0,00₺
Cafe Berjer Modeli kendi imalatımızdır.Uzunluk51cmGenişlik51cmYükseklik100cmOturum Yüksekliği47cmMarkaSena Masa SandalyeRenkSeçenekliOturum Alanı MateryaliKumaşRenk Kumas Ve Desen Secenekleri Bulunmaktadir.Daha fazlasi icin iletisime gecin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe B..
0,00₺
Kollu modelimizdir. Renk, kumaş ve deri seçeneklerimiz mevcuttur.Cafe Berjer koltuk modellerimiz için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak ü..
0,00₺
Berjer modellerinin artık günümüzde büyük öneme sahip olduğunu görmeye başlıyoruz. Bu yüzden senamasasandalye.com ekibi olarak cafe sedir ve cafe berjer ürünleri üzerindeki çalışmalarımızı arttırdık. Kaliteli Berjer ve Kaliteli Sedirler üretmekten gurur duyuyoruz. Berjer Koltuk ürünleri..
0,00₺
Cafe Berjer, Cafe Berjer modelleri, ve daha fazlası için senamasasandalye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Bu ürünün renk, model, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmak..
0,00₺
Ürünün renk deri kumaş model seçenekleri mevcuttur.Berjer Koltuk, Berjer Koltuk ürünleri çok uygun fiyatlara sizlerle!Berjer Koltuk toptan satışları mevcuttur.Berjer Koltuk imalatı bize aittir.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler ..
0,00₺
Berjer Koltuk ürün ve modelleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com' da! Berjer koltuk hakkında daha fazla bilgi için ürünlerimizi ziyaret edin.Eğer Berjer Koltuk ürünlerine bakmak istiyorsanız altı çizili bölüme tıklayınız.Ağaç ayaklıdır. Toptan alımlarda indir..
0,00₺
Boyutlar : 125x55Yerden Yükseklik : 94Cafe Berjer ürünün bir çok model renk deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Bir önceki ikili berjer koltuk ürünümüz için altı çizili bölüme tıklayın. Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandal..
0,00₺
Cafe Berjer ModeliÜrünün renk model deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Bir önceki SP01 Cafe Berjer Koltuk ürünümüz için altı çizili bölüme tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler isteni..
0,00₺
Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Ürünün yüzlerce model deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için ..
0,00₺
BK17 Kapitoneli Berjer Deri & kumaş Seçenekleri Mevcuttur Daha Fazla Bilgi iletişime gecin.Fiyatlarımıza Nakliye ve Kdv Dahil değildir. Ürünlerimiz Garantimiz Altındadır  Cafe Sedir , Cafe Berjer , Metal Sandalye  MASA SANDALYE Tüm Standart..
0,00₺
Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir.Uzunluk50cmGenişlik50cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği47cmDaha fazla bilgi için iletişime geçiniz...
0,00₺
Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir.Uzunluk50cmGenişlik50cmYükseklik90cmOturum Yüksekliği47cmÜrünün yüzlerce model deri ve kumaş seçenekleri m..
0,00₺
Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir.BK21 Berjer Koltuk ürünün yüzlerce deri kumaş ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için ile..
0,00₺
Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir.Ürünün yüzlerce model deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur. Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz...
0,00₺
Cafe Berjer Koltuk ürünü yüzlerce kumaş ve deri seçeneğine sahiptir.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmekte..
0,00₺
Ürünlerimizde kullanılan malzemeler kalitelidir.Gri Süngerlidir.Ürünün kumaş, deri, model ve renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.BK24 Berjer Koltuk ModeliDiğer berjer koltuk ürünleri için altı çizili bölüme tıklayın. ..
0,00₺
BK25 Cafe için cafe berjer ürünü için istediğiniz renk deri ve kumaş seçenekleri uygulanmaktadır.Kapitonelidir.Ayak renkleri mevcuttur.1. Sınıf gri süngerlidir.Ayaklar 1. sınıf kalitededir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Cafe Berjer ürünleri hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.Ürün ahşap ayaklıdır ve istenilen ayak renkleri mevcuttur.Kumaş deri ve model seçenekleri mevcuttur.Diğer cafe berjer ürünleri göz atmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Cafe Berjer ürününü yüzlerce modelleri mevcuttur. İstediğiniz renk model kumaş ve deri seçenekleri yaptırılabilir.Daha fazla bilgi için iletişime geçin...
0,00₺
Cafe Berjer hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ahşap Ayaklıdır.Renk model kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Diğer Cafe Berjer Koltuk Modelleri için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Ahşap Ayaklıdır.Bu Lüks cafe berjerler'e sahip olabilir veya diğer ürünlere göz atabilirsiniz. Diğer ürünler için tıklayın.İstenilen renk kumaş model ve deri seçenekleri mevcuttur.Diğer Cafe Berjer ürünleri için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Lüks Cafe Berjer ürünüdür.Yüzlerce renk seçeneği mevcuttur.Ahşap ayaklıdır.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilir veya altı çizili kısıma tıklayıp cafe berjer ürünlerine göz atabilirsiniz...
0,00₺
Gri Süngerlidir.Ahşap ayaklıdır. Ayak renk seçenekleri mevcuttur.Kumaştır. Deri ve renk seçenekleri mevcuttur. Cafe Berjer Model seçenekleri için kartelalarımız mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir önceki cafe berjer modeli için alt..
0,00₺
Cafe Berjer ürününe ait model seçenekleri mevcuttur.Gri süngerlidir. 1. Sınıf kalitelidir.Ahşap Ayaklıdır. Ayakların renk seçenekleri mevcuttur.Cafe berjer ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Ürünlerimiz 1. sınıf malzemelerden üretilmiştir.İstenilen renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Cafe Berjer Koltuklar kategorisine yeni katılan BK34 Kodlu Cafe Berjer ürününe göz atmaktasınız.Cafe Berjerleri, tarafımızca üretilip tüm malzemeleri 1. sınıf kalite olmakla birlikte garantilidir.1. sınıf kalite sünger kullanılmıştır.1. sınıf kalite kumaş kullanılmıştır. Kumaş seçenekler..
0,00₺
Cafe Berjer ürünlerinin yüzlerce model ve renk seçenekleri mevcuttur.Diğer Cafe Berjer ürünlerine gitmek için tıklayınÜründe 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılmıştır.Ayak renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Ekonomik Cafe Berjer ürünü çok uygun fiyatları ve model seçenekleri ile senamasasandalye.com'da!Ürün 1. sınıf kalitede sünger ve ahşap iskeletten yapılmıştır.Ürünün 1 sene iskelet garantisi vardır.Ayak renk seçenekleri mevcuttur.İstenilen kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Diğer..
0,00₺
Diğer cafe berjer ürünlerine bakmak için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.Kaliteli sünger ve kumaşlardan üretilmektedir.İskeleti 1. sınıftır, dayanıklıdır.İstenilen renk, kumaş ve deri seçeneklerinden üretilebilmektedir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime ..
0,00₺
Diğer cafe berjer ürünlerine göz atmak için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.Ürün 1. sınıf kalitedir.Sünger ve kumaş 1. sınıf kullanılmıştır.İskeleti güçlü ve dayanıklıdır.İstenilen modellerde üretimi yapılmaktadır.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
1. sınıf malzemelerden üretilmiştir.Ürüne ait renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.İkili berjer ürünü hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin! ..
0,00₺
Otel Berjer ürünü 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ürün garantilidir.Ürüne ait renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BK45 Cafe Koltuk Modeli senamasasandalye.com'da!Ürün tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmiştir.Cafe koltuk modelleri ve özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ürüne ait renk, model, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Bir önceki ürünümüz olan CF03 Cafe..
0,00₺
Sena Masa Sandalye kalitesiyle üretilmiş olan  Berjer Takımı artık çok uygun fiyatlara sizlerle web adresimizde!Diğer Berjer  Modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Görseldeki ürünler 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiş ve siz müşterilerimize sunulmu..
0,00₺
CF01 Cafe Koltuğu çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizlerle buluşuyor!Ürünümüze ait yüzlerce renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Özen ile hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.Berjerin imalatında kullanılan ürünler 1. sınıf kalitededir.Ürün hakkında daha fazla bilg..
0,00₺
CF02 Cafe Koltuk ürünü SenaMasaSandalye.com kalitesiyle sizlerle buluşuyor!Ürün 1. sınıf ahşap, sünger ve kumaş kullanılarak üretilmiştir.Üretim standartlarına uygundur.CF02 Cafe Koltuk ürününe ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle ..
0,00₺
CF03 Cafe Koltuk Fiyatı ve Modelleri senamasasandalye.com adresinde sizlerle buluşuyor!Ürün tüm standartlara uygun olarak üretilmiştir.CF03 Cafe Koltuk ürününe ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.Bir önceki ürünümü..
0,00₺
CF04 Kumaş Berjer ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Üzerinde bulunan kumaş silinebilirdir. Ürün 1. sınıf ahşap, sünger ve kumaş kullanılarak üretilmiştir.Tüm standartlara uygundur.Ürüne ait yüzlerce renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında d..
0,00₺
CF05 Restoran Berjer ürünü web adresimizde sizlerle buluşuyor!Ürünümüz 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ürüne ait renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir önceki ürünümüz olan CF04 Kumaş Berjer için tıkl..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 77 (2 Sayfa)

Berjer Koltuk

Günümüzde cafe ve restoranlarda sıklıkla karşımıza çıkan oturma ürünlerinden biri de berjerlerdir. Kullanıldığı alana daha lüks ve daha rahat bir görünüm sağlayan berjer koltuk modelleri artık neredeyse her mekanda yer almaktadır. Tasarımına bağlı olarak eski bir görünüm sunabileceği gibi ileriye dönük en yeni modaya uygun bir görünüm de verebilmekte olan berjer modelleri, özellikle cafe ve eğlence mekanlarında daha fazla tercih edilmektedir. Rahatlık ve özgür alan sunan berjer koltuklar, mekana şıklık katan, müşterilerin ilgisini çeken, bazen ahşap bazen farklı malzemeler ile üretilen yenilikçi mobilyalardır. Bugün dekorasyon düzenlemesi yapan ya da yeni bir düzen kuran cafe işletmeleri masa sandalye dışında en çok berjer koltuk siparişi vermektedir. Bunun nedeni insanların cafelerde zaman geçirirken daha rahat olması, evde ki konfor hissinin yaşatılması ve mekana dekoratif anlamda yenilikçi özellikler katılmasıdır. Berjer koltuk modelleri üst kaplamada pek çok farklı tasarım kumaşa sahip olabilmektedir. Genellikle ayak kısımları ahşaptan üretilen berjer koltuk modelleri, oturma alanında kullanılan kumaş sayesinde farklılık kazanmaktadır. Ahşabın görünen kısımlarında ki el işçiliği ve kullanılan kumaşın kalitesi de berjer koltuğun tercih edilebilirliğini arttıran ve azaltan unsurlardır. Bu nedenle üretimde kullanılan ahşabın kalitesi ve kaplamada kullanılan kumaşın kalitesi ürün açısından büyük bir öneme sahiptir.

Masa, sandalye ve berjer koltuk üretiminde öncü firmalardan biri olan Sena Masa Sandalye, 21 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Sektörde ki tecrübeleri ve kazandığı deneyimler sayesinde bugün verdiği her hizmette en yüksek kaliteyi yakalamak için çabalayan firma, masa, sandalye, berjer ve sedir üretiminde aktif olarak yer almaktadır. 1999 yılında girdiği sektördeki hizmetlerini 2014 yılında e ticaret sitesi ile genişleten firma teknolojiye ve gelişmelere açık bir şekilde çalışma hayatına devam etmektedir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip en iyi kalitede berjer koltuk modelleri, üretimde kullanılan malzemeye bağlı olarak değişiklik gösteren berjer koltuk fiyatları ile Sena Masa Sandalye Mağazası ve e ticaret sitesi olan senamasasandalye.com üzerinden müşterilere sunulmaktadır. Bütçenize en uygun ürünleri ister perakende isterseniz toptan bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Perakende siparişleriniz için firma mağazasını ziyaret edebilir, toptan siparişleriniz için internet sitesi üzerinden firma ile irtibata geçebilirsiniz. Sena Masa Sandalye, ürünlerinin hepsini garanti kapsamına almaktadır. Müşterileri ile satış öncesi ve satış sonrası etkili bir iletişim kuran firma, talep edilen desteğe anında cevap vererek akılcı ve kalıcı çözümler üretebilmektedir. Ürünler ve fiyatlar hakkında merak ettiğiniz her şey için Sena Masa Sandalye firmasına ait online internet sayfasını ziyaret edebilir, merak ettiğiniz her şeyi canlı destek ekibi ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Yüksek kalite uygun fiyat anlayışını benimseyen firma, günümüzde en iyi kalitede ürünleri ve etkili müşteri ilişkileri açısından adından sıkça söz ettirmektedir.