Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Bar Sandalyesi

Bar Sandalyesi BAR21
Yeni
Bar Sandalyesi BAR21 - BAR21 - Bar Sandalyesi..
0,00₺
Bar Sandalyesi BAR22 Bar Sandalyesi BAR22
Yeni
Ahsap Bar Sandalyesi BAR22 ve yüzlerce Bar SandalyesiUzunluk44cmGenişlik54cmYükseklik103cmOturum Yüksekliği65cm..
0,00₺
Bar Sandalyesi BAR23 Bar Sandalyesi BAR23
Yeni
Bar Sandalyesi BAR23 ve yüzlerce Bar Sandalyesi çok uygun fiyatları ile senamasasandalye.com'da sizlerle!Uzunluk45cmGenişlik45cmYükseklik110cmOturum Yüksekliği75cm..
0,00₺
Ürün Özellikleri Ürün oturum ve sırt kısımları birinci sınıf deri kullanılmıştır, Silinebilme özelliğine sahiptir, Ayaklar ve sırt kısmı metal siyah statik boyalıdır, Ürün Ölçüleri Oturum yüksekliği: 75 cm Toplam yükseklik: 125 cm İçten içe oturum ölçüleri: 40x40 cm İstenilen Renkler..
0,00₺
BAR01 Bar Sandalyesi modeli çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizlerle buluşuyor.Ürün Metal AksamlıdırOturak ve Sırt bölümü Ahsaptırİstenilen Renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, M..
0,00₺
BAR02 Bar Sandalyesi modelleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!Sırtı ve oturum  ahşaptır.İstenilen renklerde temin edilmektedir.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen ..
0,00₺
BAR03 Ahsap Bar Sandalyesi modelleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!Uzunluk42cmGenişlik42cmYükseklik110cmOturum Yüksekliği75cmİstenilen renklerde temin edilmektedir.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer,..
0,00₺
BAR04 Bar Sandalyesi modelleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!Sırtı ve oturum  ahşaptır.İstenilen renklerde temin edilmektedir.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler ..
0,00₺
Verilen fiyat 100 adet için geçerlidir BAR05 Telli Bar Sandalyesi modeli çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizlerle buluşuyor. Bar Sandalyesi modelleri ve fiyatları hakkında bilgi için ürünlerimizi ziyaret edin.Derinlik: 40 cm Genişlik: 40 cm ..
0,00₺
BAR06 Bar Sandalye modeli çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com adresinde sizlerle buluşuyor. BAR06 Bar Sandalye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi için ürünlerimizi ziyaret edin.Sırt bölümü ahşaptır.İskeleti statik boyalıdırRenk seçenekleri mevcuttur.        &n..
0,00₺
Renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir...
0,00₺
Ürünün renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin...
0,00₺
BAR09 Ahşap Bar Sandalyesi ürünü çok uygun fiyatları ile senamasasandalye.com adresinde. BAR09 Ahşap Bar Sandalyesi fiyatları ve modelleri için web adresimizi ziyaret edin.Gürgen ağaçtır.Ürünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Met..
0,00₺
Gürgen Ahşap Bar TaburesiYerden yüksekliği 75 cmÖzel siparişleriniz Yapılır..
0,00₺
Ürünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin...
0,00₺
BAR12 Bar Sandalye ürünü hakkında model bilgisi için iletişime geçin.Ayarlanabilir amartisörlü bar sandalyeleri için altı çizili bölümden diğer ürünleri inceleyebilirsiniz...
0,00₺
BAR13 Bar SandalyesiAyarlanabilir amörtisörlü modeldir.Diğer bar sandalyeleri için altı çizili bölüme tıklayın...
0,00₺
2015 Bar Sandalyeleri için renk deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BAR15 Sena Masa Bar sandalye ürünün renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BAR16 Bar SandalyesiÜrünün renk seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin...
0,00₺
Ürünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin...
0,00₺
Ürünün renk seçenekleri mevcuttur.Bar sandalyeleri yüzlerce model seçenekleriyle sizlerle!Sizde bu indirimden yararlanıp bar sandalyesi satın almak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.Bir önceki ürünümüz olan BAR05 Bar Sandalyesi için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.B..
0,00₺
BAR19 Bistro Sandalye ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle.Metal Ayaklıdır.Ürünün kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. ..
0,00₺
BAR20 Dekoratif Bar Sandalyesi 1. sınıf kalitedeki malzemelerin kullanımıyla üretilmiştir.1 sene garantilidir.Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BBR01 Bar Sandalyesi çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Hemen ziyaret et ve yüzlerce bar taburesine ulaş!Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Renk Seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
BBR02 Bar Taburesi çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!Kategorilerimizi hemen ziyaret edin ve yüzlerce bar taburesi modeline ulaşın!Ürünlerimiz 1. sınıf kalitededir.Renk seçenekleri mevcuttur.Büyük özen ve titizlik ile üretilmiştir.Ürün hakkında daha fazla bilgi ..
0,00₺
Metal Bar SandalyesiYüksekliği 80cm dir.Siyah statik boyalıdır.Metal ayaklıdır.Ürün renk ve seceneklerimiz vardır...
0,00₺
sena bar sandalyesi, bar sandalyesi, ve daha fazlası senamasasandalye.com' da!Ürün 1 sene garantilidir.Boyalı ayak ve nikelajlı ayak seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve ..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)

Bar Sandalyesi

Sena Masa Sandalye Ekibi olarak her geçen gün üretmeye devam ediyoruz. Ürettiğimiz Bar Sandalyeler tüm standtlar göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Bar Sandalyesi modelleri ve fiyatları

En kaliteli Bar Sandalye modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün sizler sayesinde Bar Sandalyesi ürünleri kategorisinde büyüyoruz ve sizler için en iyi ürünleri ve en uygun fiyatlı Bar Sandalyesi modellerini üretiyoruz.

İmzamız Kalitemizdir. Eğer Sizde Bar Sandalyesi bakıyorsanız hemen sayfayı aşağıya kaydırarak ürünlerimize göz atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.