Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Masa Ayakları

Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek yüzlerce cafe masa ayaklarına ulaşabilirsiniz.Ürünümüz 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Ürün hakkında daha fazla bilgi ..
0,00₺
-40x40 Taban-8x8 Kare Profil-Kromajlı-60x60 - 70x70 Masa Tablaları icin uygundur.Masa ayak modelleri kendi imalatımızdır.Diğer masa ayakları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapıl..
0,00₺
Kromajlı BUKET AYAK60x60 ve 70x70 Masalar icin uygundur.Masa ayakları kendi imalatımızdır.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir...
0,00₺
Kromajli japon ayak110x70 masalar icin uygundur.Masa ayakları kendi imalatımızdır.Diğer masa ayakları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundur..
0,00₺
-Dokum Aslan Masa Ayak-Dis Mekan Mobilyalarina uygundur-Ic Mekanda da tercih edilebilir.Diğer masa ayak modelleri için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önü..
0,00₺
Komposit döküm Ayak Borulu Model ..
0,00₺
masa ayakları, masa ayağı, cafe masa ayağı, masa ayak modelleri, SenaMasaSandalye.com ' da!- 40x20 paslanmaz taban ağırlık masa ayağı- 110x70 Masa Tablaları için uygundur.- 2'li fiyatıdır.Diğer masa ayakları fiyatları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe B..
0,00₺
Paslanmaz Masa Ayağı, Masa Ayakları, Sena Masa Sandalye ' de !40x40 Paslanmaz Taban Ağırlıklı8x8 Kare Profil GövdeDiğer masa ayakları için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm..
0,00₺
Masa Ayakları, çok uygun fiyatlarla SenaMasaSandalye.com ' da !38'lik paslanmaz ağırlıklı taban76'lık kromajlı borulu Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde b..
0,00₺
Cafe Masa, Cafe Sandalye, Tonet Sandalye, Metal Sandalye, Cafe Sedir, Berjer Modelleri ve Tekli Sedir, Ahşap Masa, Ahşap Sandalye, Masa Ayakları, Tamamen kendi imalatımız olup standartlara uygun olarak üretilmektedir.masa ayakları, masa ayak modelleri, ve daha fazlası senamasasandalye.com ' da! ..
0,00₺
Cafe Masa Ayakları, senamasasandalye.com farkıyla sizlerle!Aliminyum örümcek ayakDış Mekan 70x70 Tablalar içindir.Diğer cafe masa ayakları için tıklayın...
0,00₺
Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! ..
0,00₺
Aluminyum Döküm Ayak Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle  adresinde buluşuyor! ..
0,00₺
110x70 Masa Alimunyum Masa Ayağı ..
0,00₺
Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!  Bistro Masa Ayakları ve daha fazlası için hemen ziyaret edebilirsiniz.Ürün 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Siyah renge ait fiyattır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak iç..
0,00₺
DÖKÜM MASA AYAKLARI BİSTRO DÖKÜM MASA AYAĞI..
0,00₺
 Komposit Borulu çiftli ayak110x70 Masaya Uyumludur Döküm Masa Ayakları..
0,00₺
70x70 & 60x60 CAFE MASA AYAĞI40x40 siyah statik boyalı  ağırlıklı 8x8 Kare Borulu..
0,00₺
Piramit Statik Boyalı  Taban Ağırlıkdır..
0,00₺
40x20 Masa Ayağı8x8 Kare BoruluSiyah statik boyalıdır..
0,00₺
Masa Ayak Modelleri en uygun fiyatlara sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor! Daha fazla masa ayağı için kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.Ürün 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayak modelimiz garantilidir. Ürüne ait renk ve model seçeneklerimiz mevcuttur.Ürün h..
0,00₺
Komposit Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek yüzlerce cafe masa ayaklarına ulaşabilirsiniz.Ürünümüz 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Ürün hakkında daha fazla bilgi a..
0,00₺
Komposit Cafe Masa Ayakları1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Cafe, lokanta, restoran ve diğer tüm mekanlarınızda kullandığınız masalar için tercih edebilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
130x70 Tablar için masa ayağı..
0,00₺
Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek yüzlerce cafe masa ayaklarına ulaşabilirsiniz.Ürünümüz 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Ürün hakkında daha fazla bilgi ..
0,00₺
Pota Ayak PP00
Yeni
Pota Ayak PP00 en uygun fiyatları ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Pota masa ayağı modelleri ve fazlası için hemen ziyaret edin!Ürünümüz 1.sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş olup tüm standartlar göz önünde bulundurulmuştur.Ürünümüze ait renk seçenekleri mevcuttur. ..
0,00₺
Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret ederek yüzlerce cafe masa ayaklarına ulaşabilirsiniz.Ürünümüz 1. sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Statik boyalıdır, 5x5  kar..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)

Masa Ayakları Modelleri ve Fiyatları

Masa ayakları ile masanıza yepyeni bir görünüm verebilirsiniz. Yenilenen masa ayakları sayesinde masanız yere daha sağlam basacaktır. Özellikle masa üzerini özel yaptırmak isteyenler için masa ayaklarını ayrı satın alma ihtiyacı doğabilir. Bu şekilde kendi özgün tarzınızı ortaya koyabilir ve zevkinize göre bir masa tasarımı elde edebilirsiniz. Bir evin dekorasyonunu güzelleştiren en önemli parçalardan biri masadır. Özellikle farklı tasarımlar kullanarak evinizin dekorasyonunu özgünleştirebilirsiniz. Masa ayakları da yine evin genel dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır.

Masa Ayakları Kullanımı

Masa ayakları modelleri hem yeni bir masa yaptırdığınız zaman hem de eski masanızın ayaklarını değiştirmek için kullanılabilir. Özellikle evdeki ya da ofisteki diğer eşyalarla uyumlu olması, dekorasyonun daha güzel durmasını sağlayacaktır. Masa, hem salonda hem de mutfakta kullanılan bir üründür. Mobilyalar arasında en işlevsel olanıdır. Yemek yemek için, çalışmak için, dostlarla bir araya gelmek için ya da iş toplantıları yapmak için kullanılabilir. Bir masa birçok farklı amaç için kullanılabilir. Dolayısıyla iş yerlerinin ve evlerin önemli bir parçasıdır. Bir masanın en önemli parçası ise ayaklarıdır.

Masa Ayakları Fiyatları

Masa ayakları fiyatları kullanılan malzemeye göre değişir. Metal, ahşap ya da daha farklı bir malzemeden imal edilmiş olabilir. Önemli olan masanın üst parçasıyla ve ortamdaki diğer eşyalarla uyumlu olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, metal sandalye kullanıyorsanız, masa ayaklarını da metal malzemeden seçebilirsiniz. Bunun yanında evin genel dekorasyonunda ahşap mobilyalar hakimse, masa ayaklarını da yine ahşap malzemeden seçebilirsiniz. Masa ayakları özellikleri sizin tercihinize göre değişir. Önemli olan nasıl bir tasarım istediğinizdir. Zevkinize göre bir ürün seçebilir ve masanızla birlikte kullanabilirsiniz. Genel olarak aranan özellik sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Kesinlikle sallanmamalı ve yere sağlam basmalıdır. Masa üzerinde servis yaparken ya da sandalyelerine oturan kişiler yaslandığı zaman masa sağlam bir şekilde durmaya devam edebilmelidir.

Masa Ayakları Özellikleri Nelerdir?

Masa ayakları farklı duruşa sahip olacak şekilde tasarlanabilir. Ayrıca farklı malzeme kullanılarak masanın farklı bir duruş sergilemesi sağlanabilir. Ahşap bir masa ile plastik masa ayağı kullanılması elbette uygun olmayacaktır. Masanın ana malzemesi olan üst parçası ile mutlaka uyum içinde olmalıdır. Masa ayaklarına ihtiyacınız olduğunda öncelikle modellere göz gezdirebilirsiniz. Sonrasında ise mutlaka evinizin ya da iş yerinizin genel dekorasyonunu düşünmelisiniz. Bu şekilde daha uygun bir seçim yapabilirsiniz. Masa ayakları tek başına alınabileceği gibi masa ile beraber de alınabilir. Bu karar yine size bağlıdır. Sonradan ayrı olarak masa ayakları satın aldığınız zaman, iyi bir şekilde montajının yapılması gerekir. Masa ayakları takımları masa ile birlikte düşünülmelidir. Evde ya da bir kafede kullanılacak olması bu takımları seçiminizde etkili olur. Restoranlarda kafelerde fazla sayıda masa kullanılır. Gün içinde birçok farklı kişi tarafından kullanıldığı için dayanıklı olması önem taşır. Bu nedenle hem ana malzemesi kaliteli olmalı hem de masaya iyi bir şekilde monte edilmelidir.

Masa Ayakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa ayakları çeşitleri farklı farklı olduğundan dolayı, alırken kafanız karışabilir. Bu karışıklık ise yanlış seçimler yapmanıza yol açabilir. Eğer satın alma işlemi öncesinde düşünüp karar verirseniz, işiniz kolaylaşır ve daha doğru seçimler yaparsınız. Masa ayakları çeşitleri birbirinden farklı farklıdır. Bir restoran için ya da bir kafe için alınacağı zaman fazla sayıda masa ayağı ihtiyacı doğacaktır. Masa ayakları üretiminde farklı çeşitlere yer verilir. Böylece bir masa üstü ile farklı tarzda masalar ortaya çıkarılabilir. Restoran ve kafelerde kullanılan masaların tasarımı özellikle önem taşır. Müşterilerin göz zevkine hitap edecek nitelikte olmalıdır. Aksi takdirde insanlar o mekanla ilgili olumlu düşüncelere sahip olmayacaktır.

Kaliteli Masa Ayakları

Masa ayakları fiyatları genel olarak ürün kalitesiyle de ilişkilidir. Fiyat arttığı zaman bu durum ürün kalitesinin yüksek olduğunu ifade edebilir. Tercihiniz her zaman için kaliteden yana olmalıdır. Bunun nedeni ise şöyle açıklanabilir; eğer ucuz bir ürün alırsanız kısa süreli kâr edebilirsiniz. Ancak ucuz ve kalitesiz ürün kısa sürede size sorun çıkarmaya başlayacaktır. Dolayısıyla mevcut masanızı kullanmaya devam edebilmek için masa ayaklarınızı yenilemeniz gerekir. Bu durum ise fazladan masraf çıkması anlamına gelir. Oysaki en baştan kaliteli olan ürünü seçerseniz ve satın alırsanız uzun yıllar sorun çıkmayacaktır. Masa ayaklarınızı masanızla birlikte kullanırsınız ve yenileme ihtiyacı duymazsınız. Yeni bir masraf çıkmayacağı için uzun dönemde daha kârlı olursunuz. Masa ayakları modelleri ile evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonunu hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bir iş yerinde kullanılan masanın görüntüsü tamamlayıcı olmalıdır. Uyumsuz bir görüntü sergilememelidir. Bu gibi detaylara dikkat edilirse ortaya daha şık bir görünüm çıkar.

Metal Masa Ayakları

Metal masa ayakları günümüz modasını yansıtır. Özellikle masif ahşap masalarla çok şık durduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Eğer siz de evinizde hem otantik hem de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap masanızı metal masa ayakları ile tamamlamayı düşünebilirsiniz. Masa ayakları takımları eğer sandalye ayakları ile uyumlu olursa, görünüm daha etkileyici olur. Bir dekorasyonunun göz yormaması, ürünler arasındaki uyuma bağlıdır. Bu nedenle hiçbir metal eşya bulunmayan bir odada metal masa ayağı kullanmak yerine daha farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Döküm Masa Ayakları

Döküm masa ayakları hem uygun fiyatlı hem de dayanıklı olması sebebiyle tercih edilir. Özellikle restoran ve kafe gibi fazla sayıda masa ve masa ayağı ihtiyacı olan yerlerde döküm masa ayakları kullanılabilir. Üstelik döküm masa ayaklarını şekillendirmek daha kolaydır. Ortaya güzel bir görünüm çıkarılabilir. Döküm masa ayakları ile bir restoran ya da kafenin daha bakımlı görünmesi sağlanabilir. Üçlü ya da dörtlü duran döküm masa ayakları tüm masa çeşitlerinde kullanılabilir. Duruşu ile, sağlamlığı ile oldukça avantajlıdır.

Masa Ayakları Nasıl Seçilir?

Masa ayakları özellikleri iyi bir şekilde incelenmeli ve doğru karar verilmelidir. Masa ayaklarının yalnızca görüntüsüne dikkat etmek doğru değildir. Aynı zamanda kalitesine de önem verilmelidir. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sonucunda masanız daha dayanıklı hale gelir. Uzun yıllar daha severek kullanacağınız bir masa elde edebilirsiniz.

Masa Ayakları Çeşitleri Nelerdir?

Masa ayakları çeşitleri öncelikle ana malzemeye göre değişir. Metal, döküm ya da akşap çeşitleri bulunur. Sizin tercihinize göre uygun bir masa ayağı bulunabilir. Bu çeşitlerde masanızın üst kısmına uyan birini seçebilirsiniz. Ahşap bir masa üstü ile mutlaka ahşap masa ayağı kullanılmasına gerek yoktur. Metal ya da döküm masa ayakları da ahşap masa üstleri ile son derece uyumlı durur. Özellikle kafelerde ve restoranlarda masa ayaklarının tasarımına çok dikkat edilmeli, hem şık durması hem de sağlam olması konusunda hassas davranılmalıdır. Eğer sizin de masa ayağı satın alma düşünceniz varsa, bu ihtiyacınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve en şık masa ayakları firmamız tarafından satışa sunulmuştur. Siz de ürünlerimiz sayesinizde masanızın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda müşteri odaklı çalışır ve sizlerin seçimlerine önem verir.