Masa Ayakları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:

Buket Ayak Modeli MA27

Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyar...
100.00TL

MA01 Piramit Masa Ayagi

-40x40 Taban -8x8 Kare Profil -Kromajlı -60x60 - 70x70 Masa Tablaları icin uygundur. Mas...
150.00TL

MA02 Buket Ayak

Kromajlı BUKET AYAK 60x60 ve 70x70 Masalar icin uygundur. Masa ayakları kendi imalatımızd...
115.00TL

MA03 Japon Ayak

Kromajli japon ayak 110x70 masalar icin uygundur. Masa ayakları kendi imalatımızdır. Diğer ...
130.00TL

MA04 Dokum Masa Ayagi

-Dokum Aslan Masa Ayak -Dis Mekan Mobilyalarina uygundur -Ic Mekanda da tercih edilebilir. ...
150.00TL

MA05 Komposit Döküm Ayak

Komposit döküm Ayak Borulu Model   .....
100.00TL

MA06 Masa Ayakları

masa ayakları, masa ayağı, cafe masa ayağı, masa ayak modelleri, SenaMasaSandalye.com ' da! - 40x...
190.00TL

MA07 Masa Ayağı

Paslanmaz Masa Ayağı, Masa Ayakları, Sena Masa Sandalye ' de ! 40x40 Paslanmaz Taban Ağırlıklı ...
150.00TL

MA08 Masa Ayağı

Masa Ayakları, çok uygun fiyatlarla SenaMasaSandalye.com ' da ! 38'lik paslanmaz ağırlıklı taban ...
150.00TL

MA09 Masa Ayağı

Cafe Masa, Cafe Sandalye, Tonet Sandalye, Metal Sandalye, Cafe Sedir, Berjer Modelleri ve Tekli Sedi...
150.00TL

MA10 Cafe Masa Ayak

Cafe Masa Ayakları, senamasasandalye.com farkıyla sizlerle! Aliminyum örümcek ayak Dış Mekan 7...
150.00TL

MA11 Cafe Masa Ayağı

Masa Ayak Modelleri, ve daha fazlası senamasasandalye.com' da ! 48'lik saç taban 76'lık kromaj...
100.00TL

MA12 Masa Ayağı

Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!  .....
180.00TL

MA13 Masa Ayağı

Aluminyum Döküm Ayak  Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle  adresinde buluşu...
250.00TL

MA14 Masa Ayağı

110x70 Masa Alimunyum Masa Ayağı  .....
200.00TL

MA15 Bistro Masa Ayağı

Masa Ayak Model Ve Kalite Seçeneği ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!  Bist...
250.00TL

MA16 Bistro Döküm Ayak

Alüminyum DÖKÜM MASA AYAKLARI  BİSTRO DÖKÜM MASA AYAĞI .....
300.00TL

MA17 Döküm Ayak

  Komposit  Borulu çiftli ayak 110x70 Masaya Uyumludur  Döküm Masa Ayakla...
170.00TL

MA18 Masa Ayağı

70x70 & 60x60 CAFE MASA AYAĞI 40x40 siyah statik boyalı  ağırlıklı  8x8 Kare Bor...
130.00TL

MA19 Masa Ayağı

Piramit Statik Boyalı  Taban Ağırlıkdır .....
130.00TL

MA21 Masa Ayağı

40x20 Masa Ayağı 8x8 Kare Borulu Siyah statik boyalıdır .....
180.00TL

MA22 Masa Ayağı

Kompasit masa Ayakları Ürün hakkında detaylı bilgi için arayınız .....
150.00TL

MA23 Masa Ayağı

Masa Ayak Modelleri en uygun fiyatlara sizleri senamasasandalye.com adresinde bekliyor! Daha fazla m...
150.00TL

MA24 Cafe Masa Ayakları

Komposit Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen z...
150.00TL

MA25 Cafe Masa Ayağı

Komposit Cafe Masa Ayakları 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Cafe, lokanta...
150.00TL

Masa Ayağı MA20

120x70 Tablar için masa ayağı .....
250.00TL

Masa Ayak Modeli MA29

Masa Ayak Modeli MA29 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen z...
150.00TL

Nikelaj Ayak Modeli MA28

Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyar...
150.00TL
Indirim Pota Ayak PP00

Pota Ayak PP00

Pota Ayak PP00 en uygun fiyatları ile sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Pota masa a...
200.00TL 230.00TL

Romeo Ayak PS33

Romeo Ayak PS33 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyaret...
Fiyati Sorun

Siyah Boyalı Ayak MA26

Masa Ayakları en uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor! Hemen ziyar...
100.00TL

Masa Ayakları

Masa ayakları ile masanıza yepyeni bir görünüm verebilirsiniz. Yenilenen masa ayakları sayesinde masanız yere daha sağlam basacaktır. Özellikle masa üzerini özel yaptırmak isteyenler için masa ayaklarını ayrı satın alma ihtiyacı doğabilir. Bu şekilde kendi özgün tarzınızı ortaya koyabilir ve zevkinize göre bir masa tasarımı elde edebilirsiniz. Bir evin dekorasyonunu güzelleştiren en önemli parçalardan biri masadır. Özellikle farklı tasarımlar kullanarak evinizin dekorasyonunu özgünleştirebilirsiniz. Masa ayakları da yine evin genel dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır.

Masa Ayakları Kullanımı

Masa ayakları modelleri hem yeni bir masa yaptırdığınız zaman hem de eski masanızın ayaklarını değiştirmek için kullanılabilir. Özellikle evdeki ya da ofisteki diğer eşyalarla uyumlu olması, dekorasyonun daha güzel durmasını sağlayacaktır. Masa, hem salonda hem de mutfakta kullanılan bir üründür. Mobilyalar arasında en işlevsel olanıdır. Yemek yemek için, çalışmak için, dostlarla bir araya gelmek için ya da iş toplantıları yapmak için kullanılabilir. Bir masa birçok farklı amaç için kullanılabilir. Dolayısıyla iş yerlerinin ve evlerin önemli bir parçasıdır. Bir masanın en önemli parçası ise ayaklarıdır.

Masa Ayakları Fiyatları

Masa ayakları fiyatları kullanılan malzemeye göre değişir. Metal, ahşap ya da daha farklı bir malzemeden imal edilmiş olabilir. Önemli olan masanın üst parçasıyla ve ortamdaki diğer eşyalarla uyumlu olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, metal sandalye kullanıyorsanız, masa ayaklarını da metal malzemeden seçebilirsiniz. Bunun yanında evin genel dekorasyonunda ahşap mobilyalar hakimse, masa ayaklarını da yine ahşap malzemeden seçebilirsiniz. Masa ayakları özellikleri sizin tercihinize göre değişir. Önemli olan nasıl bir tasarım istediğinizdir. Zevkinize göre bir ürün seçebilir ve masanızla birlikte kullanabilirsiniz. Genel olarak aranan özellik sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Kesinlikle sallanmamalı ve yere sağlam basmalıdır. Masa üzerinde servis yaparken ya da sandalyelerine oturan kişiler yaslandığı zaman masa sağlam bir şekilde durmaya devam edebilmelidir.

Masa Ayakları Özellikleri Nelerdir?

Masa ayakları farklı duruşa sahip olacak şekilde tasarlanabilir. Ayrıca farklı malzeme kullanılarak masanın farklı bir duruş sergilemesi sağlanabilir. Ahşap bir masa ile plastik masa ayağı kullanılması elbette uygun olmayacaktır. Masanın ana malzemesi olan üst parçası ile mutlaka uyum içinde olmalıdır. Masa ayaklarına ihtiyacınız olduğunda öncelikle modellere göz gezdirebilirsiniz. Sonrasında ise mutlaka evinizin ya da iş yerinizin genel dekorasyonunu düşünmelisiniz. Bu şekilde daha uygun bir seçim yapabilirsiniz. Masa ayakları tek başına alınabileceği gibi masa ile beraber de alınabilir. Bu karar yine size bağlıdır. Sonradan ayrı olarak masa ayakları satın aldığınız zaman, iyi bir şekilde montajının yapılması gerekir. Masa ayakları takımları masa ile birlikte düşünülmelidir. Evde ya da bir kafede kullanılacak olması bu takımları seçiminizde etkili olur. Restoranlarda kafelerde fazla sayıda masa kullanılır. Gün içinde birçok farklı kişi tarafından kullanıldığı için dayanıklı olması önem taşır. Bu nedenle hem ana malzemesi kaliteli olmalı hem de masaya iyi bir şekilde monte edilmelidir.

Masa Ayakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa ayakları çeşitleri farklı farklı olduğundan dolayı, alırken kafanız karışabilir. Bu karışıklık ise yanlış seçimler yapmanıza yol açabilir. Eğer satın alma işlemi öncesinde düşünüp karar verirseniz, işiniz kolaylaşır ve daha doğru seçimler yaparsınız. Masa ayakları çeşitleri birbirinden farklı farklıdır. Bir restoran için ya da bir kafe için alınacağı zaman fazla sayıda masa ayağı ihtiyacı doğacaktır. Masa ayakları üretiminde farklı çeşitlere yer verilir. Böylece bir masa üstü ile farklı tarzda masalar ortaya çıkarılabilir. Restoran ve kafelerde kullanılan masaların tasarımı özellikle önem taşır. Müşterilerin göz zevkine hitap edecek nitelikte olmalıdır. Aksi takdirde insanlar o mekanla ilgili olumlu düşüncelere sahip olmayacaktır.

Kaliteli Masa Ayakları

Masa ayakları fiyatları genel olarak ürün kalitesiyle de ilişkilidir. Fiyat arttığı zaman bu durum ürün kalitesinin yüksek olduğunu ifade edebilir. Tercihiniz her zaman için kaliteden yana olmalıdır. Bunun nedeni ise şöyle açıklanabilir; eğer ucuz bir ürün alırsanız kısa süreli kâr edebilirsiniz. Ancak ucuz ve kalitesiz ürün kısa sürede size sorun çıkarmaya başlayacaktır. Dolayısıyla mevcut masanızı kullanmaya devam edebilmek için masa ayaklarınızı yenilemeniz gerekir. Bu durum ise fazladan masraf çıkması anlamına gelir. Oysaki en baştan kaliteli olan ürünü seçerseniz ve satın alırsanız uzun yıllar sorun çıkmayacaktır. Masa ayaklarınızı masanızla birlikte kullanırsınız ve yenileme ihtiyacı duymazsınız. Yeni bir masraf çıkmayacağı için uzun dönemde daha kârlı olursunuz. Masa ayakları modelleri ile evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonunu hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bir iş yerinde kullanılan masanın görüntüsü tamamlayıcı olmalıdır. Uyumsuz bir görüntü sergilememelidir. Bu gibi detaylara dikkat edilirse ortaya daha şık bir görünüm çıkar.

Metal Masa Ayakları

Metal masa ayakları günümüz modasını yansıtır. Özellikle masif ahşap masalarla çok şık durduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Eğer siz de evinizde hem otantik hem de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap masanızı metal masa ayakları ile tamamlamayı düşünebilirsiniz. Masa ayakları takımları eğer sandalye ayakları ile uyumlu olursa, görünüm daha etkileyici olur. Bir dekorasyonunun göz yormaması, ürünler arasındaki uyuma bağlıdır. Bu nedenle hiçbir metal eşya bulunmayan bir odada metal masa ayağı kullanmak yerine daha farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Döküm Masa Ayakları

Döküm masa ayakları hem uygun fiyatlı hem de dayanıklı olması sebebiyle tercih edilir. Özellikle restoran ve kafe gibi fazla sayıda masa ve masa ayağı ihtiyacı olan yerlerde döküm masa ayakları kullanılabilir. Üstelik döküm masa ayaklarını şekillendirmek daha kolaydır. Ortaya güzel bir görünüm çıkarılabilir. Döküm masa ayakları ile bir restoran ya da kafenin daha bakımlı görünmesi sağlanabilir. Üçlü ya da dörtlü duran döküm masa ayakları tüm masa çeşitlerinde kullanılabilir. Duruşu ile, sağlamlığı ile oldukça avantajlıdır.

Masa Ayakları Nasıl Seçilir?

Masa ayakları özellikleri iyi bir şekilde incelenmeli ve doğru karar verilmelidir. Masa ayaklarının yalnızca görüntüsüne dikkat etmek doğru değildir. Aynı zamanda kalitesine de önem verilmelidir. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sonucunda masanız daha dayanıklı hale gelir. Uzun yıllar daha severek kullanacağınız bir masa elde edebilirsiniz.

Masa Ayakları Çeşitleri Nelerdir?

Masa ayakları çeşitleri öncelikle ana malzemeye göre değişir. Metal, döküm ya da akşap çeşitleri bulunur. Sizin tercihinize göre uygun bir masa ayağı bulunabilir. Bu çeşitlerde masanızın üst kısmına uyan birini seçebilirsiniz. Ahşap bir masa üstü ile mutlaka ahşap masa ayağı kullanılmasına gerek yoktur. Metal ya da döküm masa ayakları da ahşap masa üstleri ile son derece uyumlı durur. Özellikle kafelerde ve restoranlarda masa ayaklarının tasarımına çok dikkat edilmeli, hem şık durması hem de sağlam olması konusunda hassas davranılmalıdır. Eğer sizin de masa ayağı satın alma düşünceniz varsa, bu ihtiyacınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve en şık masa ayakları firmamız tarafından satışa sunulmuştur. Siz de ürünlerimiz sayesinizde masanızın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda müşteri odaklı çalışır ve sizlerin seçimlerine önem verir.