Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Ahşap Masa

70x120 gürgen ahşap masaÜrünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
70x70 ölçüsündedirGürgen Ayaklıdır.Tablası MDF Kaplamadır.Renk ve model seçenekleri mevcuttur.Diğer ahşap masa ürünlerine bakmak için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz...
0,00₺
Lükens Masadır.Verilen ölçüye göre fiyatlandırılır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Bir önceki ahşap masa ürününe bakmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
2015 Model ahşap masa110x70 gürgen ayaklı boyalı mdf masaÜrünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.SS01 Sandalye modeline bakmak için altı çizili bölüme tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapıl..
0,00₺
Diğer ahşap masa ve masa ahşap modelleri için tıklayın.Lükens Ayaklıdır.İstenilen ölçülerde üretimi yapılmaktadır.Ürünün renk ve model seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişime geçin...
0,00₺
BMD02 Ahşap Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com'da!60x60 MDF TablaAyakları gürgen, ahşaptır.Boyalı üründür, boya renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
70x70 komple boyalı mdf cafe masaPiramit Ayaklıdır.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Ahşap Masa Modelleri ve Fiyatları

Ham maddesi ağaç olan ve ağacın kesildikten sonra işlenmesi ile üretilen masa modellerine ahşap masa denir. Ev ve iş yerlerinin dekorasyonlarında son yıllarda çok sık tercih ediliyor. Organik yapısı sayesinde kullanıcılara büyük avantajlar sunar. Ahşap masalar kişiye özel olarak üretilebilir. Kontrplak, sunta ve diğer ahşap malzemelerden geliştirilebilirler. Bu masaların desenleri, renkleri ve modelleri yapıldığı ağaca göre değişiklik gösterebilir. Ağacın içerdiği odunsu boruların şekli masanın doğal deseninin oluşmasında yardımcı olur. Evlerde yemek odalarının ve mutfakların dekorasyonunda çok önemli yer tutar. Özellikle çalışma odalarınızda doğal, şık ve estetik bir dekorasyon oluşturabilmek için bu masa modellerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Ahşap masaların ömrü çok uzundur.  Son yıllarda bu masa modellerine olan talebin artması nedeni ile sektörde yeni üretici firmalar yerini almıştır.  Güvenilir ve kaliteli ürünler üreten firmaları tercih etmek çok önemlidir.

Ahşap Masa Özellikleri

Ahşap masa modellerinin özellikleri, üretiminde kullanılan ağacın yapısı, üretim yöntemi, üretici firmanın tasarım modelleri ve ahşabın geçtiği aşamalara göre değişiklik gösterir. Genel olarak ahşap masa özelliklerini sıralayacak olursak; Üretim şekilleri ve ham maddeleri nedeni ile diğer masalara oranla çok uzun yılar kullanılabilir. Dekorasyonu çok kolaydır ve her türlü tasarım modeline uyum sağlar. Bakımı ve temizliği pratik olduğu için kullanışlı ürünlerdir. Bakteri, mantar ve diğer zararlı mikroorganizmaların çoğalmasını engeller. Bulunduğu oda içerisinde hava akımını sağlar ve astım gibi hastalıkların artmasını engeller. Özel yapıştırıcılar kullanıldığı için kırılmaz ve deformasyona uğrama ihtimali yoktur. Sıraladığımız bu özellikler sayesinde ahşap masa modelleri kullanıcılarına çok büyük faydalar sağlar. Ahşap sağlıklı bir maddedir. Kanserojen ürünler içermez ve bu nedenle insan sağlığını tehdit etmez. Özellikle yemek masalarını ahşap olarak tercih etmeniz ailenizin ve sizin sağlığınızı önemli derecede korur.  

Ahşap Masa Alamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahşap masa modelleri almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. İlk olarak masanın hangi amaç için kullanılacağı belirlenmelidir. Masanın kullanılacağı alanın dekorasyonu göz önüne alınmalıdır. Alanda bulunan diğer aksesuar ürünlerin rengine, şekline ve boyutuna uyum sağlamalıdır. Ürün almadan önce özellikleri mutlaka sorgulanmalıdır. Bazı ağaç modelleri kısa aralıklar ile bakım ister. Bu nedenle bakım özelliklerini sorabilirsiniz. Bazı masalara sene de bir defa cilalama işlemi yeterli olur. Cilalama işlemini kendiniz yapamıyorsanız ürün satın aldığınız firmadan destek alabilirsiniz. Ahşap masa modelleri hazır olarak satılırken bazı durumlarda isteğe özel olarak yapılır. Masayı kullanacağınız alana uyum sağlayan modeli bulamazsanız özel yaptırabilirsiniz.  Kaliteli ve dayanıklı modelleri üreten firmalardan alışveriş yapmalısınız. Almış olduğunuz ürünler mutlaka garantili olmalıdır. Garanti belgesi bulunmayan ürünleri satın almanızı tavsiye etmiyoruz.

Ahşap Masa Kullanılan Cafe ve Lokantalar (Otel, Restoran)

Ahşap masa takımları kullanırken dikkat edilmelidir. Ürünü kullanım şekli ürün ömrünü direk olarak etkilediği için mutlaka dikkatli olunmalıdır. Yemek masalarında mutlaka uygun bir örtü ya da altlık kullanılmalıdır. Tabaklar masanın üzerini çizebilir ve bozulmasına neden olabilir. Ahşap yapısı itibari ile emiciliği yüksek olan üründür. Bu nedenle masanın üzerine bir şey döküldüğünde hemen temizlenmelidir. Özellikle içecek ve yağlı yemek dökülmelerinde erken müdahale etmek önemlidir. Ahşap masa takımları delici ve kesici aletler ile temas ettiğinde zarar görebilir. Bu nedenle bu aletler masada uzak tutulmalıdır.  Satın almış olduğunuz ürünlerin montaj işlemi gerekiyorsa mutlaka teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları tarafından montaj edilmelidir.  Ürün kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için firma yetkililerine danışabilir ve kullanma kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Ahşap Masa Temizliği

Ahşap masa temizliği titiz ve özen isteyen bir durumdur. Özel ham maddeler kullanılarak üretilen bu ürünlerin dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekir. İlk olarak uygun temizlik malzemeleri seçilmelidir. Temizlik ürünlerinin içerisinde kesinlikle kimyasal yer almamalıdır. Kimyasal maddeler ahşabın zaman içinde aşınmasına neden olabilir. Masa temizliği yapılırken yüzey kesinlikle fırçalanmamalıdır. Masaların yüzeri özel cila maddesi ile kaplanır. Bu madde yardımı ile pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahiptir. Fırçaladığınız takdirde bu madde aşınır ve yüze görüntüsünde bozulmalar meydana gelir. Toz alma ve silme işlerinde nemli bir bez yeterli olabilir. Temizliğin en önemli kriteri masanın ıslak bırakılmamasıdır. Ahşap masalarda su içine çekildiği zaman şişme oluşabilir. Bu nedenle temizlik sonrası mutlaka kurutulmalıdır. Kurutma için özel işlemlere gerek yoktur. Temiz ve emici özelliği kuvvetli bir bez yardımı ile yapabilirsiniz. Ahşap Masa Kullanım Alanları Ahşap masa kullanım alanları oldukça geniştir. Özelikle teknolojinin ilerlemesi ile bu masa modelleri farklı modellerde ve renklerde tasarlanabiliyor. Bu nedenle kullanım alanları son dönemde genişlemiştir.  İş yerlerinin dekorasyonlarında, evlerde yemek ve çalışma odalarında, bahçe dekorasyonlarında ve balkonlarda tercih edilebilirler. Birbirlerinden farklı alanların tasarımına uygun modelleri bulabilirsiniz. Mutfak için tercih edeceğiniz massa modelleri salon modellerinden farklıdır. Masalar kullanım amacına göre üretildikleri için her alana uygun modeli zorlanmadan bulabilirsiniz.

Ahşap Masa Dekorasyonu

Ahşap masa dekorasyonu yapılırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.  İlk olarak masanın kullanılacağı alanın büyüklüğüdür. Alan ne kadar büyük ise masa boyutunuz o kadar büyük olabilir. Alanınız küçük ise estetik görsel oluşturmak adına mutlaka küçük modelleri tercih etmelisiniz. Odanın parke ve kapı renkleri ile masanın rengi uyum içinde olmalıdır. Kontrast renklere sahip ürünler ile farklı ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Ahşap masa dekorasyonu en kolay dizayn türlerindendir. Ortamın renkleri ve ışığı ile dengeli bir oran elde etmelisiniz. Oda içerisinde bulunan çiçekler ve objeler ahşap masa ile çok kolay uyum sağlayabilir. Doğal bir malzeme kullanıldığı için basit uygulamalar ile şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Ahşabın sakinlik be huzur verme özelliği bulunur. Bu nedenle özellikle çalışma odalarınızın dekorasyonunda tercih edebilirsiniz.

Ahşap Masa Nereden Alınır?

Ahşap masalara olan talepler nedeni ile farklı platformlardan alışveriş yapabilirsiniz. Üretici firmaların mağazalarından ve online satış sitelerinden satın alabilirsiniz. Masa satın almadan önce sitenin güvenilirliğini sorgulamalısınız . Ahşap masa fiyatları diğer masalara oranla maliyetlidir. Bu nedenle maddi kayıp yaşamamak için güvenilir sitelerden hizmet almalısınız. Site içeriğinde ürünlerin genel özellikleri, boyutları, kullanım ve temizlik kriterleri belirtilir. Ürün seçiminde kararsız kaldığınız takdirde firma çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz. Ürün seçerken kullanım amacınızı ve ev dekorasyonunuzu çalışanlara net olarak söylemelisiniz. Bu sayede ihtiyacınızı karşılayacak en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Ahşap Masa Fiyatları

Ahşap masa fiyatları belirlenirken, üretiminde kullanılan ağacın çeşidi, masanın boyutu, garanti süresi, üretici firmanın fiyat politikası ürünün markası ve tasarımı göz önüne alınır. Kaliteli ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek masa modellerinin üretim maliyeti yüksektir. Bu nedenle piyasa değerinin çok altında hizmet veren firmaların ürünlerini tercih etmemelisiniz. Ahşap masa modelleri fiyatları hakkında detaylı bigli almak ve zengin ürün seçeneğimizi incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detayları web sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hizmetimiz sayesinde günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.