Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Dijital Baskılı Masa

Resimli Masa Modelleri çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor!Özel logo tasarımlarınız tablaya uygulanır!Ürün 18mm MDF'dir.Direk MDF üzerine baskı yapılmıştır.Yan kenarlar lak verniklidir.Ürün sıcağa karşı dayanıklıdır, yanmaz.Görseldeki&nb..
0,00₺
Baskılı Masa Modeli RS02
Yeni
Baskılı Masa Modelleri RS02 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor. Kategorilerimizi ziyaret ederek yüzlerce baskılı masa modeline ulaşabilirsiniz.Ürünümüz garantilidir. Tabla Çapı 60cm'dir 18mm tabla kenarları lak verniklidir MDF Tablalıdır. Renk ve ..
0,00₺
60x60 dijital baskılı cafe masa modeli40x40 Pramit paslanmaz profil ayakÖlçü, renk ve resim seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz resmi mail ile gönderin, biz yapalım!BCM01 Baskılı Cafe Masa ürünleri modelleri ve çok uygun fiyatları ile senamasasandalye.com'da!..
0,00₺
AA04 Baskılı Masa çok uygun fiyatlara ve yüzlerce farklı baskı modelleri ile sizlerle web adresimizde!Ürün 18mm MDF Tablalıdır. MDF tabla üzerine baskı yapılmıştır. Ürün sıcağa karşı dayanıklıdır.Ayak tabanı ağırlıklı statik boyalıdır.(Renk seçenekleri mevcuttur.Baskılı Masa ürü..
0,00₺
Cam Masa ürünleri çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com'da!60x60 TablalıCam Masa Modelimizin üzerinde temperli kalın, kırılmaz cam bulunmaktadır.Baskı cam üzerindedir.Ürüne ait farklı cam modelleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ..
0,00₺
Hayglass Masa 60x60 Tabla istenilen desenlerde üretilir Taban 40x40 Ağırlıklı siyah statik boyalıOrta boru 8x8 Resimli masa ürünlerine göz atmak için altı çizili kısıma tıklayın...
0,00₺
Dijital Baskılı Masa ürününe ait yüzlerce model seçeneği bulunmaktadır.Daha fazla bilgi için iletişime geçin.70x70 Camlı MasaAyaklar Döküm Orta Boruku Sistemdir..
0,00₺
DJT02 Resimli Masa Sena Masa Sandalye ekibi tarafından üretilmiş olup Resimli Masa ürünleri içerisinde tektir. DJT02 Resimli Masa hakkında bilgi için ürünün açıklama kısmına bakabilir veya diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz.Üründe istenilen model ayak kullanılmaktadır. Diğer Masa Ayakları ürün..
0,00₺
Cafe Masa Sandalye ürününe ait fiyat indirimli fiyatıdır.60x60 TablaKomposit AyaklıdırCafe ve bir çok mekana uygun masadır.Üzerindeki baskı sizlerin tercihine göre değişmektedir.Ürünün model ve ayak seçenekleri mevcuttur.Ayak Modeline Göre Fiyatlarda değişiklikler Olabilir ..
0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.Masa üzerindeki resim lazer çizimdirFirmanıza veya mekanınıza ait logo varsa yada istediğiniz özel bir resim varsa üretimi yapılabilir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.Masa üzerindeki resim cama baskılıdır. Desenler cam üzerindedir.Cam damperlidir, kırılmaya karşı dayanıklıdır.Camın hiç bir şekilde boyasının sökülme, kazılma gibi sorunları yoktur.Firmanıza veya mekanını..
0,00₺
Dış mekan cafe masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.60x60 Dış mekan varzalit tablaAyak pres döküm alüminyumdurÜrün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Diğer resimli masa ürünleri için altı çizili kısıma tıklayabilirsiniz.Masa üzerindeki resim cama baskılıdır. Desenler cam üzerindedir.Cam damperlidir, kırılmaya karşı dayanıklıdır.Camın hiç bir şekilde boyasının sökülme, kazılma gibi sorunları yoktur.Firmanıza veya mekanınıza ait log..
0,00₺
DJT08 Masa Modeli 60x60, 70x70 veya sizin istediğiniz ölçüler üretilmektedir.Üzerinde damperli cam bulunmaktadır ve üzerindeki desenler cam'da baskılıdır.Kullanılan ayak buket ayaktır ve ekonomiktir. Nikelajlıdır.Masa tablası mdf veya suntadan imal edilebilir. Seçim müşteriye aittir..
0,00₺
Fenerbahçeli Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. FB Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle.İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız fenerbahçeli masa modeli olabilir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Eğe..
0,00₺
Galatasaraylı Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. GS Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle.İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız galatasaraylı masa modeli olabilir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Resimli Masa Modeli RS01
Yeni
Resimli Masa Modeli RS01 çok uygun fiyatlara sizlerle senamasasandalye.com adresinde buluşuyor. Kategorilerimizi ziyaret ederek yüzlerce baskılı masa modeline ulaşabilirsiniz.Ürünümüz garantilidir. Tabla Çapı 60cm'dir 18mm tabla kenarları lak verniklidir MDF Tablalıdır. Renk ve resim seçenek..
0,00₺
Masa Özellikleri60 Çap Tablalı18 mm kalınlıkYanlar lak vernikliMdf üzeri sublimasyon baskılıdır.Özel logo tasarımlarınız tablaya uygulanır!Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz​..
0,00₺
Trabzonsporlu Masa ürünü Türkiyede ilk olarak üretilmiştir. TS Masa ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle.İster cam üzerine ister direk olarak masa üzerine baskı yapılarak masanız trabzonsporlu masa modeli olabilir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle ..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Dijital Baskılı Masa

Sena Masa Sandalye Ekibi olarak her geçen gün üretmeye devam ediyoruz. Ürettiğimiz Dijital Baskılı Masalar tüm standtlar göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Dijital Baskılı Masa modelleri ve fiyatları

En kaliteli Dijital Baskılı Masa modelleri üretmekten gurur duyuyoruz. Her geçen gün sizler sayesinde Dijital Baskılı Masa ürünleri kategorisinde büyüyoruz ve sizler için en iyi ürünleri ve en uygun fiyatlı Dijital Baskılı Masa modellerini üretiyoruz.

İmzamız Kalitemizdir. Eğer Sizde Dijital Baskılı Masa bakıyorsanız hemen sayfayı aşağıya kaydırarak ürünlerimize göz atabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.