Kategoriler
Sepetiniz

Cafe Masa Sandalye ve Bistro Masa Modelleri, Fiyatları %50'ye varan süper indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Cafe Sedir

Cafe Sedirler kendi imalatımızdırGri Süngerlidir, Süngeri Sert ve Dayanıklıdır.Cafe, Lokanta, Pastane, Tarzı Yerlerde cafe sediri rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmak..
0,00₺
Cafe Sedir modelleri kendi üretimimizdirCafe, Lokanta, Pastane, Tarzı Yerlerde cafe sediri rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ürünlerimiz Kaliteli Malzemelerden Üretilmiştir.Renk, bir model Çeşitleri Bulunmaktadır.Diğer tekli sedir modelleri için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, ..
0,00₺
Latte Cafe Sedir ürünü kendi imalatımızdır.İstediğiniz renk ve modeller yapılmaktadır. Özel tasarım ve model seçenekleri için iletişime geçiniz.Diğer tekli sedir 'ler için tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ö..
0,00₺
64X110 Tekli cafe sedirKullanılar malzemeler 1. sınıf kalitedir.Diğer tekli sedir modelleri için tıklayınÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilme..
0,00₺
Cafe Sedir ve Cafe Sedir ürün modellerini çok uygun fiyatlara senamasasandalye.com' da bulabilirsiniz! 110x65 Kapalı Cafe SedirCafe Sedir ürününde renk, model, deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Daha fazlası için iletişime geçin.Diğer cafe sedir takımları için tıklayın.Ürün..
0,00₺
Boy-55 CmEn-64 CmYükseklik-94 Cmcafe kapalı sedir Özel siparişleriniz yapılırÜrünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenilen özel ölçülerde yapılmaktadır ve tüm standartlar göz önünde bulundurularak üretilmektedir...
0,00₺
CS07 Cafe Kapitoneli Sedir  Gri Süngerlidir.110x65 Kapitoneli Cafe Sedir32 dns 5lik sünger kullanılmıştır.Bir önceki cafe sedir ürününe bakmak için altı çizili bölüme tıklayın.Ürünlerimizin garantisi olup, Cafe Sedir, Cafe Berjer, Metal Sandalye ve Masa Sandalye'ler istenile..
0,00₺
65x110 Cafe SedirRenk ve model seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
Cafe SedirGri Süngerlidir.110x65 ölçüsündedir ve kullanılan malzemeler 1. sınıf kalitedir.Cafe Sedir ürünü 'nün model renk kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Cafe Sedir fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.Diğer sedir cafe modelleri için altı çizili kısıma..
0,00₺
Cafe Sedir  ve Sedir Cafe modelleri için tıklayın.Cafe Sedir ürününün renk model kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Daha fazla bilgi için iletişme geçebilirsiniz...
0,00₺
CS11 Cafeler için Cafe Sedir ürünü yüzlerce farklı kumaş ve deri seçenekleri ile sizlerle!İstenilen renk ve kumaşta yapılmaktadır.Gri süngerlidir. 1. Sınıf kalitelidir.110 cm enindedir.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
1. Sınıf iskelet, kumaş ve süngerlerden üretilmiştir. Dayanıklı ve sağlamdır.Kumaş, deri ve renk seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.Diğer cafe sedir ürünlerine bakmak için tıklayın..
0,00₺
CS13 Cafe Sedir110x65 kapalı cafe sedir modeliİstenilen renk, kumaş ve deriden imal edilmektedir.Cafe Sediri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
0,00₺
CS15 Cafe Sedir ürününe ait renk, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.110 x 65 ölçüsündedir.  Ürün 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiştir.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz..
0,00₺
CS16 Ekonomik Cafe Sedir ürünü uygun fiyatlara sizlerle web adresimizde!Ürün 1. sınıf ahşap iskelet kullanılarak üretilmiştir. Büyük özen ve titizlik gösterilmiştir.Tüm renkler, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz renk ve modelde üretilmektedir.110x65 ölçüsündedir. Masa ölçü..
0,00₺
CS17 Ucuz Sedir Koltuk ürünleri çok uygun fiyatlara sizlerle Sena Masa Sandalyede buluşuyor!Ürün 1.sınıf ahşaptan üretilmiştirRenk ve model seçenekleri mevcuttur.110x65 ölçüsündedir. İstenilen ölçülerde üretilmektedir.Ucuz Sedir Koltuk hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle ile..
0,00₺
CS18 Köşe Sedir ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle web adresimizde buluşuyor! Ürün hakkında detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.Ürün 'Metre' fiyatıdır.Ürüne ait istediğiniz renk, model, kumaş ve deri seçenekleri mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsini..
0,00₺
CS19 Kaliteli Sedir Koltuk ürünü Sena Masa Sandalye kalitesi ile sizlerle buluşuyor!Ürüne ait yüzlerce renk ve model seçeneği mevcuttur.1. sınıf ahşap iskeletten üretilmiştir.Kaliteli Sedir Koltuk ürünü için en kaliteli süngerler kullanılmıştır. Asla çökme yapmaz.Ürün hakkında daha f..
0,00₺
CS20 Cafe Sedir ürünü şık görüntüsü ile sizlerle Sena Masa Sandalye web adresinde buluşuyor!Tüm Cafe Sedir Modellerimiz garantilidir.Ürünümüz 1. sınıf ahşap ve kaliteli süngerler kullanılarak üretilmiştir.110x65 ölçüsündedir. Özel ölçüler titizlik ve büyük özen ile üretilmektedir.Ürü..
0,00₺
Cafe Sedir Koltuk Modeli şuan %20 indirimli!  Ürün açıklaması aşağıdadır.Cafe sedir koltuk ürünü 1. sınıf ahşap kullanılarak ve kaliteli süngerler yardımıyla üretilmiştir, sizlere sunulmuştur.110x65 ölçüsündedir. İstediğiniz ölçülerde üretilmektedir.Sedir Modeline ait bir çok renk, ..
0,00₺
Ürün 110x65 ölçüsündedir.Metre Fiyatıdır. Metreye göre hesap yapılır.Ürüne ait yüzlerce renk ve model seçeneği mevcuttur.Ürün hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir önceki ürünümüz olan CS21 Cafe Sedir Koltuk Modeli için tıklayın...
0,00₺
CS23 Kumaş Sedir ürünü 1. sınıf kalite malzemeler kullanılarak tüm standartlara uygun bir şekilde üretilmiştir.Ürün ahşap ayaklıdır. Ayak renk seçenekleri mevcuttur.Ürünlerimizde kullandığımız süngerler sert ve dayanıklıdır.Kumaş sedir modeli hakkında daha fazla bilgi almak içi..
0,00₺
110x65 Sedir KoltukSünler 28 DNS, 5 cm kalınlıktadır.Ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır.Cafe sedir ürünü hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.Bir önceki ürünümüz olan CS23 Sedir Koltuk için tıklayın...
0,00₺
CS25 Cafe Sedir Koltuk ürünü çok uygun fiyatlara sizlerle!Gürgen Ahşap İskeletten yapmılmıştır.1. sınıf malzemeler kullanılmıştır.Süngerler 28 DNS, 5 cm kalınlığındadır.Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir önceki ürünümüz olan CS24 Sedir ..
0,00₺
C26 Deri Sedir ürünü sizlerle senamasasandalye.com'da!Ürüne ait fiyat, metre fiyatıdır.İstediğiniz ölçülerde yapılmaktadır. Üstelik renk ve model seçenekleride mevcut!Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Berjer kategorisinde olan bir başka ürünüm..
0,00₺
İstenilen ölçülerde yapılmaktadır.Yüzlerce model, deri Kumaş Seçenekleri Mevcuttur ettik.Daha Fazlası Click iletişime geçin.Garantör Olup Ürünlerimizin, Cafe Sedir , Cafe Berjer , Metal Sandalye ziyaretinde Masa Sandalye 'ler istenilen Özel ölçülerde yapılmaktadır ziyaretinde TÜM Standar..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)

Cafe Sedir Modelleri ve Fiyatları

İş ve okul hayatı dışında pek çok insan vaktinin büyük çoğunluğunu cafe tarzı işletmelerde geçirmektedir. Arkadaş ya da eş dostla bu ortamlarda yapılan sohbetler hem insanları günlük hayatın stresinden uzaklaştırmakta hem de değişikliğe sebep olmaktadır. İnsanların bu kadar sık tercih ettiği bu mekanların albenili olması mekanın müşteri çekme potansiyelini etkileyen en önemli faktördür. Mekan konseptine uygun bir şekilde dekorasyon ürünlerinin kullanılması, kullanılan dekoratif objelerden duvar boyasına kadar tercih edilen her ürün mekanın görünümünü etkilemektedir. Masa, sandalye, berjer ve sedir gibi oturma mobilyalarının mekanın dekorasyon tarzına uygun olarak tercih edilmesi mobilyaların mekanla bir bütün oluşturmasını kolaylaştırmaktadır. Son zamanlarda mekan dekorasyonlarında yeni trend olan sedir modelleri pek çok farklı tasarımda karşımıza çıkmaktadır. Cafe sedir modelleri mekanın nostaljik veya yenilikçi oluşuna göre değişmektedir. Daha canlı daha lüks bir atmosfere sahip olan mekanlara daha estetik ve yenilikçi dokunuşlara sahip modern bir görünüm katacak sedir modelleri tercih edilmelidir. Sedir üretiminde kullanılan hammaddelerin kalite ve sedirin işçiliğine bağlı olarak değişiklik gösteren cafe sedir fiyatları kullanılan kumaş kalitesine göre de değişmektedir. En iyi kalitede bir sedir mobilya için en iyi kalitede ürünler kullanılmalıdır. Bu da maliyeti bir nebze de olsa arttırmaktadır. Masa, sandalye, berjer ve sedir üretimi gerçekleştiren firmalar fiyat belirlemede piyasayı ve üretim maliyetini baz almaktadır.

Sena Masa Sandalye, içerisinde bulunduğu sektöre 1999 yılında girmiştir. Sektöre girdiği zamandan bu yana hizmet ve ürünlerini geliştirmek için çabalamış olan firma ürünlerinin üretiminde en iyi kalitede malzeme kullanımına özen göstermektedir. Satış öncesi ve satış sonrasında müşterileri ile olan iletişimini kesmeyerek destek olan firma, her ürününe garanti vermektedir. Garanti kapsamında ki ürünleri ile ilgili müşteri talep ve sorularına anında cevap veren firma, bu sayede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sena Masa Sandalye 2014 yılında kurduğu e ticaret sitesi senamasasandalye.com aracılığı ile cafe sedir siparişi almaktadır. Diğer tüm ürünleri için de site üzerinden toptan sipariş alırken, mağazası aracılığı ile perakende ve toptan satış almaktadır. En iyi kalitede uygun fiyata masa, sandalye, sedir ve berjer koltuk ürünlerine sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey firma ile irtibata geçerek ürün ve hizmetler hakkında bilgi almaktır. Bu sayede talep ettiğiniz ürünler hakkında tam bilgi sahibi olacak ve fiyat bilgisi alarak ürünlerin bütçenize uygunluğunu da kontrol edebileceksiniz. Sena Masa Sandalye 21 yıldır bu sektörde hizmet sağlayan köklü ve lider firmalardan biridir. Yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile her geçen gün biraz daha gelişmekte olan firma, aynı doğrultuda ürün, hizmet ve müşteri ilişkilerini de geliştirmektedir. En iyi ürün en iyi fiyat garantisi için Sena Masa Sandalye sitesini ziyaret edin.